Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v pondělí 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-17:00 hod.

 


<<červenec 2022>>
TPoÚtStČtSoNe
26123
2745678910
2811121314151617
2918192021222324
3025262728293031
 

Přehled rezervací: týden 28 (11. červenec 2022 – 17. červenec 2022)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽJanda Tomáš
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽJanda Tomáš
16:00Janda Tomáš Tš. J.KolaříkLTC HOST-Klepetkováturnaj MŽJanda Tomáš
16:30Janda Tomáš Tš. J.KolaříkLTC HOST-Klepetkováturnaj MŽ
17:00Tš. J.KolaříkLTC sparingturnaj MŽ
17:30Tš. J.KolaříkLTC sparingturnaj MŽ
18:00LTC HOSTLTC HOSTLTC sparingLTC Host-MoravecLTC HOSTturnaj MŽ
18:30LTC HOSTLTC HOSTLTC sparingLTC Host-MoravecLTC HOSTturnaj MŽ
19:00LTC HOSTVotík ZbyněkLTC Host-MoravecLTC HOSTturnaj MŽ
19:30LTC HOSTSekereš KarelLTC Host-MoravecLTC HOSTturnaj MŽ

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Neckář Lubomír
09:00Neckář MichaelLTC sparingturnaj MŽturnaj MŽ
09:30LTC sparingturnaj MŽturnaj MŽ
10:00Zvěřina JaroslavKejda MilanRůžička JiříLTC sparingturnaj MŽturnaj MŽ
10:30Kováč LudvíkProkop JiříLTC HOSTŠebek MiloslavKováč Ludvíkturnaj MŽturnaj MŽ
11:00Hůla JiříKejda MilanHollan Jiříturnaj MŽturnaj MŽ
11:30LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzaturnaj MŽturnaj MŽ
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzaturnaj MŽturnaj MŽ
13:00LTC sparingturnaj MŽturnaj MŽ
13:30LTC sparingturnaj MŽturnaj MŽ
14:00Soukup JanLTC sparingturnaj MŽturnaj MŽ
14:30Hubálek PetrLTC sparingturnaj MŽturnaj MŽ
15:00Soukup Janturnaj MŽturnaj MŽ
15:30turnaj MŽturnaj MŽ
16:00LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
16:30LTC HOSTLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
17:00LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
17:30LTC HOSTJína Milanturnaj MŽturnaj MŽ
18:00Kavka IvanLTC HOSTLTC HOSTKavka Ivanturnaj MŽ
18:30Jína MilanŠkaloud MiroslavKec PavelSerbus TomášKec Pavelturnaj MŽ
19:00Molič PetrPokorný FrantišekVaněk Václavturnaj MŽ
19:30Kec PavelKec Pavelturnaj MŽ

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00turnaj MŽturnaj MŽ
09:30Sedlatá VladimíraLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
10:00Zvěřinová LenkaKrálíková MilenaZvěřinová LenkaLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
10:30Nováková JanaRemeňová Olgaturnaj MŽturnaj MŽ
11:00turnaj MŽturnaj MŽ
11:30turnaj MŽturnaj MŽ
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzaturnaj MŽturnaj MŽ
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzaturnaj MŽturnaj MŽ
13:00turnaj MŽturnaj MŽ
13:30turnaj MŽturnaj MŽ
14:00LTC čekatel 10-18Remeňová Hanaturnaj MŽturnaj MŽ
14:30LTC čekatel 10-18Remeňová HanaLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
15:00LTC čekatel 10-18LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
15:30LTC čekatel 10-18LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
16:00LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
16:30turnaj MŽturnaj MŽ
17:00Bednář JanLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
17:30Schuster PavelLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
18:00Molič PetrBažant PavelMolič Petrturnaj MŽBažant Pavel
18:30Neckář LubomírDuben RobertBaumrt LadislavBažant PavelBaumrt Ladislavturnaj MŽSoukup Jan
19:00Bažant PavelKrejčík JaroslavDostál Milanturnaj MŽBažant Pavel
19:30Baumrt LadislavBaumrt Ladislavturnaj MŽ

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00turnaj MŽturnaj MŽ
09:30Sochor Ladislavturnaj MŽturnaj MŽ
10:00Prokop JiříDoušová IlonaKarbulka ZdeněkRožová Markétaturnaj MŽturnaj MŽ
10:30Podušková VlastaKarbulka JáchymHollanová Sylvaturnaj MŽturnaj MŽ
11:00turnaj MŽturnaj MŽ
11:30turnaj MŽturnaj MŽ
12:00kurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenturnaj MŽturnaj MŽ
12:30kurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenkurt uzavřenturnaj MŽturnaj MŽ
13:00turnaj MŽturnaj MŽ
13:30turnaj MŽturnaj MŽ
14:00LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
14:30LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
15:00LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
15:30LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
16:00turnaj MŽturnaj MŽ
16:30turnaj MŽturnaj MŽ
17:00LTC HOSTLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
17:30LTC HOSTLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
18:00Pravcová MartinaMolič PetrVilímek Miroslavturnaj MŽ
18:30Soukup JanŠebová JiřinaSochor LadislavJína Milanturnaj MŽ
19:00Škaloud MiroslavDuben RobertMolič Petrturnaj MŽ
19:30Duben LukášDuben Robertturnaj MŽ

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00LTC HOSTPovolný FrantišekPovolný Františekturnaj MŽturnaj MŽ
09:30LTC HOSTZítko VáclavZítko VáclavLTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
10:00Janda Tomáš LTC HOSTturnaj MŽturnaj MŽ
10:30Langr LadislavJanda Tomáš Janda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
11:00Nováková JanaJanda Tomáš Janda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
11:30Kováč LudvíkJanda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
12:00polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzaturnaj MŽturnaj MŽ
12:30polední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzapolední pauzaturnaj MŽturnaj MŽ
13:00turnaj MŽturnaj MŽ
13:30turnaj MŽturnaj MŽ
14:00Janda Tomáš Janda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
14:30Janda Tomáš Janda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
15:00Janda Tomáš Janda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
15:30Janda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
16:00Tomek ZdeněkJanda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
16:30Krejčík Jiříturnaj MŽturnaj MŽ
17:00Tomek ZdeněkJanda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
17:30Krejčík JiříJanda Tomáš turnaj MŽturnaj MŽ
18:00Bednář JanTš. J.KolaříkJanda Tomáš Jína Milanturnaj MŽLTC HOST
18:30Doležal JanTš. J.KolaříkLTC HOSTturnaj MŽLTC HOST
19:00Tš. J.Kolaříkturnaj MŽLTC HOST
19:30Tš. J.Kolaříkturnaj MŽ

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
16:00turnaj MŽ
16:30turnaj MŽ
17:00LTC HOSTturnaj MŽ
17:30LTC HOSTturnaj MŽ
18:00LTC HOST-HavránekLTC HOSTŠkaloud Miroslavturnaj MŽLTC HOST
18:30LTC HOST-HavránekLTC HOSTSochor Ladislavturnaj MŽLTC HOST
19:00LTC HOST-HavránekLTC HOSTturnaj MŽ
19:30LTC HOST-HavránekLTC HOSTturnaj MŽ

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽturnaj MŽ
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborturnaj MŽ
16:00turnaj MŽ
16:30HOST - MHDoležal JanHerda Milanturnaj MŽ
17:00Host-Pýcha-účetHerda MilanHOST - MHturnaj MŽ
17:30Host-Pýcha-účetTš. M.Herdaturnaj MŽ
18:00Sochor LadislavLTC HOSTTš. M.HerdaLTC HOSTturnaj MŽ
18:30Neckář LubomírLTC HOSTTš. M.HerdaLTC čekatel 10-18turnaj MŽ
19:00Janda Tomáš Kloubec Romanturnaj MŽLTC HOST
19:30Janda Tomáš LTC HOSTturnaj MŽLTC HOST

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady