Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 31 (29. červenec 2019 – 04. srpen 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
08:30 | Kočí Tomáš | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
09:00 | LTC HOST | LTC sparing | Neckář Lubomír | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
09:30 | LTC HOST | LTC sparing | Neckář Michael | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
10:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
10:30 | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
11:00 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
11:30 | LTC sparing | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
12:00 | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
12:30 | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:00 | Soukup Jan | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
16:30 | Soukup Jan | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
17:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
17:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Pravcová Martina | Molič Petr | Celostátní turnaj kategorie C | ||
18:30 | Fliedrová Ilona | Duben Robert | Trajhanová Lída | Rož Petr | Celostátní turnaj kategorie C | ||
19:00 | Molič Petr | Krejčík Jaroslav | Chára František | Baumrt Ladislav | Celostátní turnaj kategorie C | ||
19:30 | Knapp Leoš | Jedlička Jaroslav | Chárová Linda | Kosinka Petr | Celostátní turnaj kategorie C | ||
20:00 | Kec Pavel | Baumrt Ladislav | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kočí Tomáš | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
08:30 | Kočí Tomáš | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
09:00 | Neckář Lubomír | Povolný František | Prchal Jaroslav | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
09:30 | Neckář Michael | Povolný František | Karbulka Zdeněk | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
10:00 | Doležalová Nataša | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
10:30 | Karbulka Zdeněk | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
11:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
11:30 | LTC sparing | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
12:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
12:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
15:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
16:00 | LTC čekatel 10-18 | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:30 | LTC čekatel 10-18 | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
18:00 | Bažant Pavel | Trajhanová Lída | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
18:30 | Votík Zbyněk | Klozová Lenka | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
19:00 | Duben Lukáš | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
19:30 | Duben Lukáš | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
08:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
09:00 | Povolný František | LTC sparing | Hollan Jiří | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
09:30 | Povolný František | LTC sparing | Podušková Vlasta | Hollanová Sylva | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |
10:00 | Podušková Vlasta | Králíková Milena | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
10:30 | Doušová Ilona | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
11:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
11:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
12:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
12:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Vaněk Milan | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
17:00 | Hanilec Tomáš | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:30 | Vaněk Milan | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
18:00 | LTC HOST | Volková Romana | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||
18:30 | LTC HOST | Kostinková Sylva | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||
19:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
19:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |