Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 34 (19. srpen 2019 – 25. srpen 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kočí Tomáš | ||||||
09:30 | Kočí Tomáš | ||||||
10:00 | Doležal Jan | Karbulka Zdeněk | |||||
10:30 | Karbulka Zdeněk | Karbulka Zdeněk | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | LTC sparing | ||||||
13:30 | LTC sparing | ||||||
14:00 | LTC sparing | ||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
16:30 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
17:00 | Knapp Leoš | LTC sparing | LTC HOST | ||||
17:30 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Knapp Leoš | Molič Petr | ||||
18:30 | Fliedrová Ilona | Krejčík Jaroslav | Rož Petr | Kosinka Petr | |||
19:00 | Soukup Jan | Kec Pavel | Jedlička Jaroslav | ||||
19:30 | Soukup Jan | Krejčík Jaroslav | Kosinka Petr | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Hollanová Sylva | ||||||
10:30 | Rožová Markéta | ||||||
11:00 | Kříž Filip | ||||||
11:30 | Kříž Filip | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Bažant Pavel | ||||||
18:30 | Kosinka Petr | Knapp Leoš | |||||
19:00 | Jedlička Jaroslav | Bažant Pavel | |||||
19:30 | Kosinka Petr | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Podušková Vlasta | Klozová Lenka | |||||
10:30 | Klozová Lenka | Klozová Lenka | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | |||||
17:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
17:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |