Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 33 (12. srpen 2019 – 18. srpen 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Neckář Lubomír | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
08:30 | Neckář Michael | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
09:00 | Brzák Jiří | Doležal Jan | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
09:30 | Brzák Jiří | Karbulka Zdeněk | Kočí Tomáš | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
10:00 | Neckář Lubomír | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
10:30 | Neckář Michael | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
11:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
11:30 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
12:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
12:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
16:30 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
17:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
17:30 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
18:00 | Jína Milan | Molič Petr | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
18:30 | Duben Robert | Baumrt Ladislav | Rož Petr | Kec Pavel | Celostátní turnaj kategorie C | ||
19:00 | Doležal Jan | Kosinka Petr | Schuster Pavel | Pokorný František | Celostátní turnaj kategorie C | ||
19:30 | Doležal Jan | Baumrt Ladislav | Fliedr Pavel | Kec Pavel | Celostátní turnaj kategorie C | ||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
08:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
09:00 | Údržba kurtů | LTC sparing | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
09:30 | Údržba kurtů | LTC sparing | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
10:00 | Údržba kurtů | Remeňová Olga | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
10:30 | Údržba kurtů | Králíková Milena | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
11:00 | Údržba kurtů | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
11:30 | Údržba kurtů | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
12:00 | Údržba kurtů | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
12:30 | Údržba kurtů | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
13:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:30 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:30 | Knapp Leoš | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
18:00 | Ruml Jiří | Sychrovský Pavel | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
18:30 | Sychrovský Pavel | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
19:00 | Bažant Pavel | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
19:30 | Kolařík Jiří | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Langr Ladislav | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
08:30 | Kočí Tomáš | Najbrt Lubomír | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
09:00 | LTC HOST | Povolný František | Povolný František | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
09:30 | Povolný František | Povolný František | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
10:00 | Podušková Vlasta | Doušová Ilona | Doušová Ilona | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
10:30 | Podušková Vlasta | Doušová Ilona | Doušová Ilona | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||
11:00 | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
11:30 | mládež | mládež | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
12:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
12:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
15:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:30 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:00 | LTC HOST | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
17:30 | LTC HOST | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
18:00 | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
18:30 | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
19:00 | Tš. M.Herda | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
19:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |