Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 32 (05. srpen 2019 – 11. srpen 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Vrchota Vladimír | ||||||
09:00 | LTC čekatel 10-18 | Doležal Jan | Karbulka Zdeněk | LTC sparing | |||
09:30 | LTC čekatel 10-18 | Vrchota Vladimír | LTC sparing | ||||
10:00 | LTC sparing | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | Knapp Leoš | |||
10:30 | LTC sparing | LTC čekatel 10-18 | LTC sparing | Kavka Ivan | |||
11:00 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Chárová Linda | ||||||
16:30 | Chára František | ||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Novotná Ilona | Trajhanová Lída | Molič Petr | ||||
18:30 | Schuster Pavel | Fliedrová Ilona | Votíková Martina | Rož Petr | |||
19:00 | Doležal Jan | Kec Pavel | Fliedr Pavel | Baumrt Ladislav | |||
19:30 | Schuster Pavel | Jedlička Jaroslav | Schuster Pavel | Kosinka Petr | |||
20:00 | Kec Pavel | Baumrt Ladislav | |||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Třešňák Karel | ||||||
09:30 | Karbulka Zdeněk | Prchal Jaroslav | |||||
10:00 | Hollanová Sylva | Karbulka Zdeněk | LTC sparing | ||||
10:30 | Remeňová Olga | LTC sparing | |||||
11:00 | LTC sparing | ||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | LTC HOST | ||||||
15:30 | LTC HOST | ||||||
16:00 | |||||||
16:30 | |||||||
17:00 | |||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Knapp Leoš | Novotná Ilona | Gutierrez Daniel | ||||
18:30 | LTC HOST | Trajhanová Lída | Gutierrez Daniel | Gutierrez Daniel | |||
19:00 | Chára František | Knapp Leoš | Duben Robert | LTC HOST | Gutierrez Daniel | ||
19:30 | Duben Robert | Duben Robert | Herda Milan | LTC HOST | |||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC HOST | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
09:30 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | |||||
10:00 | Nováková Jana | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | ||||
10:30 | Klozová Lenka | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | ||||
11:00 | LTC čekatel do 9let | LTC čekatel do 9let | |||||
11:30 | LTC čekatel do 9let | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | LTC HOST | ||||||
15:30 | LTC HOST | ||||||
16:00 | Vaněk Milan | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | ||||
16:30 | Šebesta Vladimír | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | ||||
17:00 | Vaněk Milan | LTC čekatel 10-18 | |||||
17:30 | Šebesta Vladimír | LTC čekatel 10-18 | |||||
18:00 | LTC HOST | ||||||
18:30 | Herda Milan | LTC HOST | |||||
19:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
19:30 | LTC HOST | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |