Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 35 (26. srpen 2019 – 01. září 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Brzák Jiří | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
08:30 | Brzák Jiří | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
09:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
09:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
10:00 | Prchal Jaroslav | Vrchota Vladimír | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
10:30 | Prchal Jaroslav | Karbulka Zdeněk | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||
11:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
11:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
12:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
12:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
13:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
15:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
15:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
16:00 | LTC sparing | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:30 | Knapp Leoš | LTC sparing | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
17:00 | LTC HOST | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:30 | Knapp Leoš | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Molič Petr | ||||
18:30 | Šebová Jiřina | Duben Robert | Kec Pavel | Rož Petr | Jedlička Jaroslav | ||
19:00 | Pokorný František | Fliedr Pavel | Krejčík Jaroslav | ||||
19:30 | Kec Pavel | Schuster Pavel | Jedlička Jaroslav | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
08:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
09:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
09:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
10:00 | Volková Romana | Remeňová Olga | Celostátní turnaj kategorie C | Knapp Leoš | |||
10:30 | LTC čekatel 10-18 | Králíková Milena | Celostátní turnaj kategorie C | Kavka Ivan | |||
11:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
11:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
12:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
12:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
13:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
15:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
15:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
16:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
16:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
17:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
17:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
18:00 | Molič Petr | Bažant Pavel | |||||
18:30 | LTC HOST | Kolařík Jiří | Jedlička Jaroslav | LTC HOST | |||
19:00 | Bažant Pavel | Krejčík Jaroslav | LTC HOST | ||||
19:30 | Jedlička Jaroslav | LTC HOST | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
08:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
09:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
09:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
10:00 | Podušková Vlasta | Nováková Jana | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
10:30 | Podušková Vlasta | Remeňová Olga | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
11:00 | Celostátní turnaj kategorie C | Duben Lukáš | |||||
11:30 | Celostátní turnaj kategorie C | Ruml Jiří | |||||
12:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
12:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
13:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
13:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
14:00 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
14:30 | Celostátní turnaj kategorie C | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Celostátní turnaj kategorie C | ||||
16:00 | Šebesta Vladimír | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
16:30 | Krejčík Jiří | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:00 | Šebesta Vladimír | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
17:30 | Krejčík Jiří | Celostátní turnaj kategorie C | |||||
18:00 | Doležal Jan | ||||||
18:30 | Kalužík Tomáš | ||||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |