Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-18:00 hod.

 


<<červen 2021>>
TPoÚtStČtSoNe
22123456
2378910111213
2414151617181920
2521222324252627
26282930
 

Přehled rezervací: týden 22 (31. květen 2021 – 06. červen 2021)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00MŽ B - Sokol Týnec n.L.
08:30Bílek JanMŽ B - Sokol Týnec n.L.
09:00Neckář MichaelNeckář MichaelPovolný FrantišekNeckář MichaelAuberson VěraMŽ B - Sokol Týnec n.L.
09:30Neckář LubomírNeckář LubomírZítko VáclavNeckář LubomírLTC HOSTMŽ B - Sokol Týnec n.L.
10:00Kováč LudvíkProcházková KvětoslavaKnapp LeošMŽ B - Sokol Týnec n.L.
10:30Povolný FrantišekHollanová SylvaLTC HOSTMŽ B - Sokol Týnec n.L.
11:00Zítko VáclavLTC sparing-MarekMŽ B - Sokol Týnec n.L.
11:30LTC HOSTMŽ B - Sokol Týnec n.L.
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaTš. J.KolaříkMŽ B - Sokol Týnec n.L.
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaTš. J.KolaříkMŽ B - Sokol Týnec n.L.
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkMŽ B - Sokol Týnec n.L.
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkMŽ B - Sokol Týnec n.L.
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT - Slavoj ŽiželiceMŽ B - Sokol Týnec n.L.
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT - Slavoj ŽiželiceMŽ B - Sokol Týnec n.L.
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT - Slavoj ŽiželiceLTC HOST
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT - Slavoj ŽiželiceKolařík Jiří
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT - Slavoj ŽiželiceLišková Karolína
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT - Slavoj ŽiželiceLangrová Monika
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT - Slavoj Žiželice
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT - Slavoj ŽiželiceLTC čekatel do 9let
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTrajhanová LídaTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
18:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkNěmcová LibušeTš. J.KolaříkLTC čekatel do 9let
19:00Kloubec RomanTš. J.KolaříkSochor LadislavKalužík Tomáš
19:30LTC HOSTTš. J.KolaříkSochor Radim

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
08:30Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
09:00LTC sparingDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
09:30LTC sparingDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
10:00Frič PeterLTC sparingŠebek MiloslavDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
10:30Hůla JiříProkop JiříLTC sparingZvěřina JaroslavDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
11:00Vrchota VladimírDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
11:30Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
13:00LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
13:30LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
14:00LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
14:30LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
15:00LTC HOST
15:30LTC HOSTliga okresní
16:00LTC HOSTLTC sparingNovák Michalliga okresní
16:30Knapp LeošLTC HOSTLTC sparingSekereš KarelKatrnoška Jiříliga okresní
17:00Sochor RadimLTC sparingSerbus TomášVotík ZbyněkNovák Michalliga okresní
17:30Knapp LeošLTC sparingVilímek Miroslavliga okresní
18:00Kováč LudvíkRož PetrPodkonický PetrRož PetrLTC HOSTliga okresní
18:30Nováková JanaBažant PavelFliedrová IlonaKavka IvanLTC HOSTliga okresní
19:00Duben RobertLTC HOSTliga okresní
19:30Duben Lukášliga okresní

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
08:30Tš. J.KolaříkDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
09:00LTC sparingTš. J.KolaříkDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
09:30LTC sparingTš. J.KolaříkDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
10:00LTC sparingTš. J.KolaříkDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
10:30LTC sparingDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
11:00Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
11:30Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
13:00Kočí TomášDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
13:30Veselý VratislavDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
14:00LTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
14:30LTC čekatel 10-18LTC čekatel do 9letDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
15:00
15:30liga okresní
16:00LTC sparingliga okresní
16:30Volková RomanaLTC sparingliga okresní
17:00Novotná IlonaSchuster PavelDoležal JanJína Milanliga okresní
17:30Fliedrová IlonaBednář JanBednář Janliga okresní
18:00Kraupner LadislavDuben RobertKnapp LeošKolařík Jiříliga okresní
18:30Kraupner LadislavKavka IvanSoukup JanLTC HOSTliga okresní
19:00Kraupner LadislavKnapp LeošKolařík JiříLTC sparingliga okresní
19:30Bažant PavelLTC sparingliga okresní

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
08:30Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
09:00Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
09:30Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
10:00Králíková MilenaKrálíková MilenaDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
10:30Zvěřinová LenkaZvěřinová LenkaDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
11:00Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
11:30Dospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
13:00LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
13:30LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
14:00LTC čekatel 10-18LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
14:30LTC čekatel 10-18LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BDorost B - SC MB
15:00LTC HOSTLTC HOST
15:30LTC HOSTLTC HOST
16:00Šebová Jiřina
16:30Máčalíková SabinaLTC HOST
17:00Pravcová MartinaTrajhanová LídaLTC HOST
17:30Votíková MartinaVotíková MartinaKatrnoška Jiří
18:00Trajhanová LídaSochor LadislavNovák Michal
18:30Němcová LibušeMolič PetrKec PavelMolič PetrBaumrt LadislavKatrnoška Jiří
19:00Dostál MilanKrejčík Jaroslav
19:30Kec PavelBaumrt Ladislav

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Dospělí B - Sokol Libiš B
08:30Dospělí B - Sokol Libiš B
09:00Kloubec RomanDospělí B - Sokol Libiš BLTC HOST
09:30LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BLTC HOST
10:00Karbulka ZdeněkHollan JiříLTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš BSochor Radim
10:30Karbulková JiřinaKloubec RomanDospělí B - Sokol Libiš BLTC HOST
11:00Dospělí B - Sokol Libiš BLTC čekatel 10-18
11:30Dospělí B - Sokol Libiš BLTC HOST
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí B - Sokol Libiš Bpolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí B - Sokol Libiš Bpolední přestávka
13:00Munk PetrLTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš Bpolední přestávka
13:30Munk PetrLTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš Bpolední přestávka
14:00LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš B
14:30LTC HOSTDospělí B - Sokol Libiš B
15:00LTC HOSTLTC HOST-HULABednář Jan
15:30LTC HOSTLTC HOST-HULAMunk Petr
16:00Vaněk JiříLTC HOST-HULA
16:30Vaněk MilanNovák MichalLTC HOST-HULA
17:00Doležal JanTomek ZdeněkLTC HOSTLangr Ladislav
17:30Bednář JanVaněk MilanNovák MichalNováková Jana
18:00Šebová JiřinaŠebová Jiřina
18:30Pravcová MartinaBaumrt LadislavNovotná IlonaKec Pavel
19:00Krejčík JaroslavJína Milan
19:30Baumrt LadislavKec Pavel

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00MŽ B - Sokol Týnec n.L.
08:30MŽ B - Sokol Týnec n.L.
09:00LTC HOSTMŽ B - Sokol Týnec n.L.
09:30LTC HOSTMŽ B - Sokol Týnec n.L.
10:00MŽ B - Sokol Týnec n.L.
10:30MŽ B - Sokol Týnec n.L.
11:00MŽ B - Sokol Týnec n.L.
11:30MŽ B - Sokol Týnec n.L.
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaMŽ B - Sokol Týnec n.L.
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaMŽ B - Sokol Týnec n.L.
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováHerda MilanTš. S.HláskováMŽ B - Sokol Týnec n.L.
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováFranc PavelTš. S.HláskováMŽ B - Sokol Týnec n.L.
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT - Slavoj ŽiželiceMŽ B - Sokol Týnec n.L.
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT - Slavoj ŽiželiceMŽ B - Sokol Týnec n.L.
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT - Slavoj Žiželice
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT - Slavoj Žiželice
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT - Slavoj Žiželice
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT - Slavoj Žiželice
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT - Slavoj Žiželice
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT - Slavoj Žiželice
18:00Hlásková SoňaTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:30LTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
19:00Hlásková Soňa
19:30LTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda MilanHerda MilanMŽ B - Sokol Týnec n.L.
08:30LTC HOSTLTC HOSTMŽ B - Sokol Týnec n.L.
09:00Herda MilanHerda MilanMŽ B - Sokol Týnec n.L.
09:30Doležal JanŠimral JanMŽ B - Sokol Týnec n.L.
10:00LTC sparingMŽ B - Sokol Týnec n.L.
10:30LTC sparingMŽ B - Sokol Týnec n.L.
11:00Herda MilanLTC sparingMŽ B - Sokol Týnec n.L.
11:30LTC HOSTLTC sparingMŽ B - Sokol Týnec n.L.
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaMŽ B - Sokol Týnec n.L.
12:30Tš. M.Herdapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaMŽ B - Sokol Týnec n.L.
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaMŽ B - Sokol Týnec n.L.
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaMŽ B - Sokol Týnec n.L.
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT - Slavoj ŽiželiceMŽ B - Sokol Týnec n.L.
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT - Slavoj ŽiželiceMŽ B - Sokol Týnec n.L.
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT - Slavoj ŽiželiceŠebek Miloslav
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT - Slavoj ŽiželiceZvěřina Jaroslav
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT - Slavoj Žiželice
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT - Slavoj Žiželice
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT - Slavoj Žiželice
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT - Slavoj Žiželice
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00Herda Milan
19:30LTC HOST

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady