Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-18:00 hod.

 


<<červen 2021>>
TPoÚtStČtSoNe
22123456
2378910111213
2414151617181920
2521222324252627
26282930
 

Přehled rezervací: týden 24 (14. červen 2021 – 20. červen 2021)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Hollan JiříHollan Jiří
09:00Bílek JanNeckář MichaelPovolný FrantišekNeckář MichaelDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
09:30Kováč LudvíkNeckář LubomírKováč LudvíkNeckář LubomírDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
10:00Neckář MichaelHollanová SylvaŠebová JiřinaDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
10:30Neckář LubomírPodušková VlastaTrousil JiříDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
11:00Hlaváček MartinDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
11:30Hlaváček FilipDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaTš. J.KolaříkDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaTš. J.KolaříkDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkDospělí B-TK MH CMŽ B-Sparta KH
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOST
19:00Kloubec RomanTš. J.KolaříkKloubec RomanLTC HOST
19:30LTC HOSTTš. J.KolaříkLTC HOST

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Kalužík Tomáš
08:30Háková Martina
09:00turnajKalužík TomášDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
09:30turnajHáková MartinaDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
10:00Frič PeterturnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
10:30Schuster PavelŠebek MiloslavturnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
11:00Hůla JiříturnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
11:30turnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
13:00Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
13:30Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
14:00Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
14:30Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
15:00LTC sparing
15:30LTC sparing
16:00LTC sparingLTC sparing
16:30LTC sparingLTC sparing
17:00Doležal JanLTC sparingJína Milan
17:30Bednář JanLTC sparingVolková Romana
18:00Jína MilanRož PetrPodkonický PetrRož Petr
18:30Škaloud MiroslavBažant PavelProkop JiříKavka IvanKnapp Leoš
19:00Soukup JanSochor LadislavSochor Radim
19:30Škaloud MiroslavSochor RadimSochor Radim

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Bednář JanturnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
09:30Munk PetrturnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
10:00Veselý VratislavturnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
10:30Kočí TomášturnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
11:00turnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
11:30turnajDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
13:00Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
13:30Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
14:00LTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
14:30LTC čekatel 10-18LTC čekatel do 9letDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B - Tsport Votice
15:00
15:30Soukup Jan
16:00Novák MichalSoukup ml. Jan
16:30Katrnoška JiříSoukup Jan
17:00Novák MichalSchuster PavelLTC sparing
17:30Katrnoška JiříBednář JanLTC sparing
18:00Novotná IlonaDuben RobertKatrnoška JiříBažant Pavel
18:30Fliedrová IlonaKavka IvanLTC HOSTSoukup ml. Jan
19:00Knapp LeošKnapp LeošKatrnoška JiříBažant Pavel
19:30Sochor RadimSochor Radim

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
09:30Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
10:00Králíková MilenaLTC HOSTDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
10:30Kováč LudvíkLTC HOSTDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
11:00Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
11:30Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
13:00Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
13:30Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
14:00LTC čekatel 10-18Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
14:30LTC čekatel 10-18Dospělí A-Oáza ŘíčanyDorost B-Tsport Votice
15:00
15:30
16:00LTC HOST
16:30LTC HOST
17:00Votíková MartinaLTC HOSTLTC HOST
17:30Vrchotová RadkaLTC HOSTLTC HOST
18:00Trajhanová LídaSochor LadislavSochor Ladislav
18:30Němcová LibušeMolič PetrKec PavelJína Milan
19:00Krejčík JaroslavSochor Ladislav
19:30Kec PavelMolič Petr

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Dos.B-TK MH CZvěřina Jaroslav
09:30LTC HOSTDos.B-TK MH CŠebek Miloslav
10:00turnajLTC HOSTDos.B-TK MH CLTC HOST
10:30turnajLTC HOSTDos.B-TK MH C
11:00Dos.B-TK MH C
11:30Dos.B-TK MH C
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDos.B-TK MH Cpolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaDos.B-TK MH Cpolední přestávka
13:00Dos.B-TK MH Cpolední přestávka
13:30Dos.B-TK MH Cpolední přestávka
14:00Dos.B-TK MH CJanda Tomáš
14:30LTC HOST-HULADos.B-TK MH CLTC čekatel 10-18
15:00LTC HOST-HULAJanda Tomáš
15:30LTC HOSTLTC HOST-HULALTC čekatel 10-18
16:00Vaněk MilanLTC HOST
16:30Votík ZbyněkŠebesta Vladimír
17:00Sekereš KarelLangr LadislavSchuster Pavel
17:30Najbrt Lubomír
18:00Kraupner LadislavŠebová Jiřina
18:30Kraupner LadislavMáčalíková SabinaBaumrt LadislavBaumrt Ladislav
19:00Kraupner LadislavDostál MilanKec Pavel
19:30Baumrt LadislavBaumrt Ladislav

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
09:30SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
10:00SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
10:30SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
11:00SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
11:30SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00Hlásková SoňaTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:30LTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
19:00Hlásková SoňaLTC HOST
19:30LTC HOSTLTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda Milan
08:30LTC HOST
09:00SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
09:30SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
10:00Langrová MonikaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
10:30Langrová MonikaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
11:00SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
11:30SŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaSŽ-Tenis VlašimMŽ B-Sparta KH
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00Herda MilanHolánková KamilaDoležal Jan
19:30LTC HOSTTomáš FilipHerda Milan

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady