Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-18:00 hod.

 


<<červen 2021>>
TPoÚtStČtSoNe
22123456
2378910111213
2414151617181920
2521222324252627
26282930
 

Přehled rezervací: týden 23 (07. červen 2021 – 13. červen 2021)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Neckář Michael
08:30Neckář LubomírZítko VáclavZítko VáclavHlaváček Filip
09:00Povolný FrantišekNeckář MichaelPovolný FrantišekNeckář MichaelKalužík Tomáš
09:30Kováč LudvíkNeckář LubomírKováč LudvíkNeckář LubomírHlaváček Martin
10:00Podušková VlastaRožová MarkétaKalužík Tomáš
10:30Hollanová SylvaPodušková VlastaDoležal Jan
11:00Kalužík Tomáš
11:30Háková Martina
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaTš. J.KolaříkKalužík Tomášpolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkaTš. J.KolaříkHáková Martinapolední přestávka
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKalužík Tomášpolední přestávka
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkpolední přestávka
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC HOST
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC čekatel do 9let
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTrajhanová LídaKalužík Tomáš
18:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkNěmcová LibušeLTC čekatel do 9let
19:00Hlaváček MartinKloubec RomanLTC HOSTKalužík Tomáš
19:30Hlaváček FilipLTC HOSTŽidů Alena Doležal Jan

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30Bažant Pavel
10:00Frič PeterProkop JiříRůžička JiříLTC HOST
10:30Vrchota VladimírFrič AntonBažant Pavel
11:00Kováč Ludvík
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00polední přestávkapolední přestávka
13:30polední přestávkapolední přestávka
14:00LTC HOST
14:30LTC HOST
15:00LTC HOST
15:30LTC HOSTLTC HOST
16:00LTC HOSTLTC sparing
16:30LTC sparing
17:00Doležal JanLTC sparingDoležal Jan
17:30Bednář JanLTC sparingBednář Jan
18:00Kraupner LadislavRož PetrPodkonický PetrBažant Pavel
18:30Kraupner LadislavBažant PavelProkop JiříKnapp Leoš
19:00Kraupner LadislavDuben RobertLTC sparingBažant Pavel
19:30Duben LukášLTC sparing

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Zvěřina JaroslavVeselý VratislavSochor Radim
10:30Šebek MiloslavKočí TomášLTC HOST
11:00Bednář Jan
11:30LTC HOST
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00polední přestávkapolední přestávka
13:30polední přestávkapolední přestávka
14:00LTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18
14:30LTC čekatel 10-18LTC čekatel do 9let
15:00
15:30Soukup Jan
16:00LTC sparingSoukup ml. JanLTC sparing
16:30LTC sparingSoukup JanLTC sparing
17:00Molič PetrSchuster PavelJína MilanSchuster Pavel
17:30Sochor LadislavBednář JanVolková RomanaDoležal Jan
18:00Novotná IlonaDuben RobertKnapp LeošKnapp Leoš
18:30Fliedrová IlonaKavka IvanSochor RadimSoukup Jan
19:00Kavka IvanKnapp LeošKnapp LeošLTC sparing
19:30Knapp LeošLTC sparing

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00LTC HOST-ŠebestaKarbulka Zdeněk
09:30LTC HOST-ŠebestaDoležal Jan
10:00Remeňová OlgaRemeňová OlgaLTC HOSTLTC HOST
10:30Nováková JanaNováková JanaLTC HOSTLTC HOST
11:00LTC HOST
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00polední přestávkapolední přestávka
13:30polední přestávkapolední přestávka
14:00LTC čekatel 10-18
14:30LTC čekatel 10-18
15:00
15:30
16:00LTC sparing
16:30LTC sparing
17:00Pravcová MartinaLTC HOST - JeřábekVrchotová RadkaLTC HOST
17:30Votíková MartinaLTC HOST - JeřábekKováč LudvíkLTC HOST mládež
18:00Trajhanová LídaSochor Ladislav
18:30Němcová LibušeMolič PetrKec PavelBaumrt Ladislav
19:00Škaloud MiroslavKrejčík JaroslavDostál Milan
19:30Škaloud MiroslavKec PavelBaumrt Ladislav

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Hollan JiříJanda Tomáš Janda Tomáš
10:30LTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18
11:00Janda Tomáš Janda Tomáš
11:30LTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00polední přestávkapolední přestávka
13:30LTC HOSTpolední přestávkapolední přestávka
14:00LTC HOST
14:30LTC HOST - Hula
15:00LTC HOST - HulaLTC HOST
15:30LTC HOST - HulaLTC HOST
16:00Vaněk MilanLTC sparing
16:30Šebesta VladimírLTC sparingJanda Tomáš
17:00Vaněk MilanLangr LadislavLTC čekatel 10-18
17:30Šebesta VladimírVrchota VladimírLTC sparingJanda Tomáš
18:00Šebová JiřinaŠebová JiřinaŠebová JiřinaLTC sparingLTC čekatel 10-18
18:30Máčalíková SabinaPravcová MartinaBaumrt LadislavTrousil JiříKec Pavel
19:00Jína MilanKrejčík Jaroslav
19:30Baumrt LadislavKec Pavel

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00LTC sparingLTC HOST
11:30LTC sparingLTC HOST
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovápolední přestávkapolední přestávka
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovápolední přestávkapolední přestávka
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC HOST
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC HOST
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00Hlásková SoňaHlásková SoňaTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:30LTC HOSTLTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
19:00Hlásková SoňaLTC HOST
19:30LTC HOSTLTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda Milan
08:30LTC HOSTTš. J.Kolařík
09:00Herda MilanTš. J.Kolařík
09:30Herda MilanŠimral JanKolařík Jiří
10:00Franc PavelHerda MilanLTC HOST
10:30LTC sparingLTC HOSTKolařík Jiří
11:00LTC sparingLTC HOST-Fingr
11:30LTC HOST-Fingr
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30Tš. M.Herdapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdapolední přestávkapolední přestávka
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdapolední přestávkapolední přestávka
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00Herda Milan
19:30LTC HOST

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady