Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-18:00 hod.

 


<<červen 2021>>
TPoÚtStČtSoNe
22123456
2378910111213
2414151617181920
2521222324252627
26282930
 

Přehled rezervací: týden 25 (21. červen 2021 – 27. červen 2021)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Neckář MichaelHlaváček Filip
08:30Neckář LubomírHollan JiříZítko VáclavKalužík Tomáš
09:00Povolný FrantišekNeckář MichaelPovolný FrantišekHlaváček MartinLTC HOST
09:30Kováč LudvíkNeckář LubomírKováč LudvíkBednář JanLTC HOST
10:00Kalužík Tomáš
10:30Háková Martina
11:00Kalužík Tomáš
11:30Háková Martina
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Tš. J.Kolaříkpolední přestávkapolední přestávka
13:30Tš. J.Kolaříkpolední přestávkapolední přestávka
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT-LTC KOLÍNLTC HOST
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT-LTC KOLÍNKolařík Jiří
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT-LTC KOLÍN
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT-LTC KOLÍN
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT-LTC KOLÍN
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT-LTC KOLÍN
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT-LTC KOLÍN
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBT-LTC KOLÍN
18:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTrajhanová Lída
18:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkNěmcová Libuše
19:00Kloubec RomanPravcová MartinaNováková Jana
19:30Šebová JiřinaKováč Ludvík

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Šebek MiloslavRůžička Jiří
10:30Vrchota VladimírZvěřina JaroslavProkop Jiří
11:00Karbulka Zdeněk
11:30Vrbenský ml. Michael
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Kec Pavelpolední přestávka
13:30Kosinka Petrpolední přestávka
14:00Kec Pavel
14:30Votík ZbyněkKosinka Petr
15:00LTC sparingSekereš KarelKec Pavel
15:30LTC sparingKosinka Petr
16:00LTC sparingLTC sparingKec Pavel
16:30LTC sparingLTC sparingKosinka Petr
17:00Doležal JanLTC sparingNeckář LubomírSerbus TomášKec Pavel
17:30Bednář JanLTC sparingKnapp LeošVilímek MiroslavKosinka Petr
18:00Jína MilanRož PetrPodkonický PetrRož PetrKnapp Leoš
18:30Knapp LeošBažant PavelFliedrová IlonaKavka IvanBrusilovski Yegor
19:00Škaloud Miroslav
19:30Soukup Jan

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Veselý Vratislav
08:30Kočí Tomáš
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Baumrt Ladislavpolední přestávka
13:30Krejčík Jaroslavpolední přestávka
14:00LTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18Baumrt Ladislav
14:30LTC čekatel 10-18LTC čekatel do 9letBodanský David
15:00Baumrt Ladislav
15:30Soukup JanKrejčík Jaroslav
16:00Soukup ml. JanBaumrt Ladislav
16:30Soukup JanKrejčík Jaroslav
17:00Tš. M.HerdaDoležal JanLTC HOSTJína MilanBaumrt Ladislav
17:30Tš. M.HerdaBednář JanLTC HOSTVolková RomanaKrejčík Jaroslav
18:00Pravcová MartinaŠkaloud MiroslavKavka IvanLTC HOST
18:30Votíková MartinaKavka IvanKnapp Leoš
19:00Brusilovski Yegor
19:30Sochor Radim

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Nováková Jana
10:30Remeňová Olga
11:00
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Dostál Milanpolední přestávka
13:30Pokorný Františekpolední přestávka
14:00LTC čekatel 10-18Dostál Milan
14:30LTC čekatel 10-18Pokorný František
15:00Dostál Milan
15:30Pokorný František
16:00Dostál Milan
16:30Pokorný František
17:00LTC HOSTKatrnoška JiříDostál Milan
17:30LTC HOSTLTC HOSTPokorný František
18:00Trajhanová LídaSochor LadislavKatrnoška JiříSochor Ladislav
18:30Šebová JiřinaMolič PetrKec PavelMolič Petr
19:00Krejčík Jaroslav
19:30Kec Pavel

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Hůla Jiří
10:30Třešňák Karel
11:00Janda Tomáš Janda Tomáš
11:30LTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00polední přestávkapolední přestávka
13:30polední přestávkapolední přestávka
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Vaněk Milan
16:30Šebesta Vladimír
17:00Vrchotová RadkaVaněk Milan
17:30Kováč LudvíkŠebesta Vladimír
18:00LTC sparingŠebová Jiřina
18:30LTC sparingBaumrt LadislavMáčalíková Sabina
19:00Jína Milan
19:30Baumrt Ladislav

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovápolední přestávkapolední přestávka
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovápolední přestávkapolední přestávka
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT-LTC KOLÍN
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT-LTC KOLÍN
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT-LTC KOLÍN
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT-LTC KOLÍN
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT-LTC KOLÍN
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT-LTC KOLÍN
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT-LTC KOLÍN
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováBT-LTC KOLÍN
18:00Hlásková SoňaHlásková SoňaTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:30LTC HOSTLTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
19:00Hlásková Soňa
19:30LTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Tš. M.Herda
09:30Tš. M.HerdaTš. M.Herda
10:00Tš. M.HerdaTš. M.Herda
10:30Tš. M.HerdaTš. M.Herda
11:00
11:30
12:00polední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
12:30Tš. M.Herdapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávkapolední přestávka
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdapolední přestávkapolední přestávka
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdapolední přestávkapolední přestávka
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT-LTC KOLÍN
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT-LTC KOLÍN
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT-LTC KOLÍN
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT-LTC KOLÍN
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT-LTC KOLÍN
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT-LTC KOLÍN
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT-LTC KOLÍN
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBT-LTC KOLÍN
18:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00Herda MilanTomáš Filip
19:30LTC HOSTHolánková Kamila

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 OKRESNÍ PŘEBOR
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady