Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 22 (27. květen 2019 – 02. červen 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Kočí Tomáš | ||||||
09:30 | LTC HOST | ||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | Vrchota Vladimír | LTC sparing | |||||
11:30 | Karbulka Zdeněk | LTC sparing | |||||
12:00 | LTC sparing | ||||||
12:30 | LTC sparing | ||||||
13:00 | LTC sparing | ||||||
13:30 | LTC sparing | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Trajhanová Lída | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Němcová Libuše | |||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
17:00 | Charousová Radka | Doležal Jan | |||||
17:30 | Vrchotová Radka | Doležal Jan | |||||
18:00 | Novotná Ilona | ||||||
18:30 | Fliedrová Ilona | Kec Pavel | Baumrt Ladislav | ||||
19:00 | Krejčík Jaroslav | Pokorný František | |||||
19:30 | Kec Pavel | Baumrt Ladislav | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Remeňová Olga | ||||||
10:30 | Králíková Milena | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | LTC sparing | ||||||
13:30 | LTC sparing | ||||||
14:00 | LTC čekatel do 9let | ||||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | ||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | ||
17:00 | Trajhanová Lída | Tš. J.Kolařík | Trajhanová Lída | ||||
17:30 | Němcová Libuše | Tš. J.Kolařík | Pravcová Martina | ||||
18:00 | Knapp Leoš | Fliedrová Ilona | Duben Robert | ||||
18:30 | Kavka Ivan | Baumrt Ladislav | Novotná Ilona | Duben Lukáš | |||
19:00 | Jína Milan | ||||||
19:30 | Baumrt Ladislav | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | LTC HOST | Podušková Vlasta | Karbulka Zdeněk | ||||
10:30 | LTC HOST | Nováková Jana | Karbulka Jakub | ||||
11:00 | Chárová Linda | ||||||
11:30 | Chárová Linda | ||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
13:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | Tš. J.Kolařík | |||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel do 9let | Tš. J.Kolařík | |||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Vrchotová Radka | Tš. J.Kolařík | ||||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Klozová Lenka | Tš. J.Kolařík | ||||
18:00 | Kostinková Ivona | LTC sparing | |||||
18:30 | Kostinková Sylva | LTC sparing | |||||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |