Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 26 (24. červen 2019 – 30. červen 2019)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
08:30 | Povolný František | Povolný František | Háková Martina | ||||
09:00 | Neckář Lubomír | Povolný František | Povolný František | Kalužík Tomáš | |||
09:30 | Neckář Michael | Háková Martina | |||||
10:00 | Kalužík Tomáš | ||||||
10:30 | Kalužík Tomáš | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
12:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | ||
18:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
18:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||
19:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | Šimral Jan | Tš. T.Kalužík | |||
19:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | Tš. T.Kalužík |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Růžička Jiří | Šebek Miloslav | |||||
09:30 | Zvěřina Jaroslav | Hurych Martin | Zvěřina Jaroslav | ||||
10:00 | Karbulka Zdeněk | Frič Peter | Prokop Jiří | LTC čekatel 10-18 | |||
10:30 | Karbulka Zdeněk | Růžička Jiří | Vrchota Vladimír | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | LTC HOST | ||||||
15:30 | LTC čekatel do 9let | tenisový turnaj | |||||
16:00 | LTC sparing | tenisový turnaj | |||||
16:30 | LTC sparing | tenisový turnaj | |||||
17:00 | tenisový turnaj | ||||||
17:30 | Doležal Jan | tenisový turnaj | |||||
18:00 | Fliedrová Ilona | Sochor Ladislav | Schuster Pavel | tenisový turnaj | |||
18:30 | Novotná Ilona | Kavka Ivan | Doležal Jan | tenisový turnaj | |||
19:00 | Podkonický Petr | Duben Robert | LTC HOST | ||||
19:30 | Fliedr Pavel | LTC HOST | Duben Lukáš | LTC HOST |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Prokop Jiří | Frič Peter | Knapp Leoš | ||||
09:30 | Prokop Jiří | Rožová Markéta | Kavka Ivan | ||||
10:00 | Frič Peter | Volková Romana | |||||
10:30 | Hollanová Sylva | LTC čekatel 10-18 | |||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | tenisový turnaj | ||||||
16:00 | tenisový turnaj | ||||||
16:30 | tenisový turnaj | ||||||
17:00 | tenisový turnaj | ||||||
17:30 | tenisový turnaj | ||||||
18:00 | Knapp Leoš | Molič Petr | Molič Petr | tenisový turnaj | |||
18:30 | Kavka Ivan | Duben Robert | Rož Petr | tenisový turnaj | |||
19:00 | Knapp Leoš | Kec Pavel | Baumrt Ladislav | ||||
19:30 | Knapp Leoš | Jína Milan | Pokorný František |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Rožová Markéta | ||||||
09:30 | Rožová Markéta | ||||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | LTC čekatel do 9let | ||||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | ||||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | |||||
17:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
17:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
18:00 | Sochor Ladislav | Šebová Jiřina | |||||
18:30 | Kavka Ivan | Novotná Ilona | |||||
19:00 | Baumrt Ladislav | Kec Pavel | |||||
19:30 | Pokorný František | Krejčík Jaroslav |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Vrchota Vladimír | ||||||
09:00 | Karbulka Zdeněk | Nováková Jana | |||||
09:30 | Klozová Lenka | ||||||
10:00 | Králíková Milena | ||||||
10:30 | Remeňová Olga | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Bašta Marek | Tš. J.Kolařík | ||||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Kolařík Jiří | Tš. J.Kolařík | ||||
17:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
17:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
18:00 | |||||||
18:30 | |||||||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Procházková Květoslava | Tš. T.Kalužík | |||||
08:30 | Němcová Libuše | Tš. T.Kalužík | |||||
09:00 | Tš. T.Kalužík | ||||||
09:30 | Tš. T.Kalužík | ||||||
10:00 | Podušková Vlasta | ||||||
10:30 | Králíková Milena | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Kalicovová Michaela | ||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Kalicovová Michaela | ||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | |||
18:00 | Pravcová Martina | Šebová Jiřina | Knapp Leoš | ||||
18:30 | Votíková Martina | Pravcová Martina | Bažant Pavel | ||||
19:00 | Šebová Jiřina | Langrová Monika | Bažant Pavel | Sychrovský Pavel | |||
19:30 | Trousil Jiří | Langrová Monika | Sychrovský Pavel |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | Herda Milan | Herda Milan | Temr Aleš | Temr Aleš | Vrbenský ml. Michael | |
08:30 | Temr Aleš | Háp Michal | Háp Michal | Herda Milan | Herda Milan | Vrbenský ml. Michael | |
09:00 | Herda Milan | Herda Milan | Vrbenský ml. Michael | ||||
09:30 | LTC HOST | Šimral Jan | Vrbenský ml. Michael | ||||
10:00 | Herda Milan | ||||||
10:30 | Temr Aleš | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | Tš. M.Herda | Doležal Jan | |||||
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | |
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | |
18:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
18:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||||
19:00 | Tš. M.Herda | ||||||
19:30 | Tš. M.Herda |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |