Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 24 (10. červen 2019 – 16. červen 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Rožová Markéta | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Rožová Markéta | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | Krejčík Jaroslav | mistrovské utkání | |||||
13:30 | Baumrt Ladislav | mistrovské utkání | |||||
14:00 | Krejčík Jaroslav | mistrovské utkání | |||||
14:30 | Baumrt Ladislav | mistrovské utkání | |||||
15:00 | Najbrt Lubomír | Krejčík Jaroslav | |||||
15:30 | Langr Ladislav | Baumrt Ladislav | |||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Volková Romana | Krejčík Jaroslav | ||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Kostinková Sylva | Baumrt Ladislav | ||||
17:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
17:30 | |||||||
18:00 | Votík Zbyněk | Molič Petr | Molič Petr | ||||
18:30 | Sekereš Karel | Duben Robert | Kec Pavel | Rož Petr | |||
19:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
19:30 | Kec Pavel | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Brzák Jiří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
08:30 | Brzák Jiří | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:30 | LTC HOST | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | Kec Pavel | mistrovské utkání | |||||
13:30 | Krejčík Jaroslav | mistrovské utkání | |||||
14:00 | LTC čekatel do 9let | Kec Pavel | mistrovské utkání | ||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | Krejčík Jaroslav | mistrovské utkání | ||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Kec Pavel | LTC HOST | |||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Krejčík Jaroslav | LTC HOST | |||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | Kec Pavel | |
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | Krejčík Jaroslav | |
17:00 | Procházková Květoslava | Tš. J.Kolařík | Gutierrez Daniel | Kec Pavel | |||
17:30 | Trajhanová Lída | Tš. J.Kolařík | Placeno | ||||
18:00 | Fliedrová Ilona | ||||||
18:30 | Pravcová Martina | Baumrt Ladislav | |||||
19:00 | Jedlička Jaroslav | ||||||
19:30 | Baumrt Ladislav | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Fliedr Pavel | ||||||
08:30 | mistrovské utkání | Fliedr Pavel | |||||
09:00 | Remeňová Olga | mistrovské utkání | |||||
09:30 | Králíková Milena | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Nováková Jana | mistrovské utkání | LTC sparing | ||||
10:30 | Podušková Vlasta | mistrovské utkání | LTC sparing | ||||
11:00 | mistrovské utkání | LTC sparing | |||||
11:30 | mistrovské utkání | LTC sparing | |||||
12:00 | mistrovské utkání | ||||||
12:30 | mistrovské utkání | ||||||
13:00 | mistrovské utkání | ||||||
13:30 | mistrovské utkání | ||||||
14:00 | mistrovské utkání | ||||||
14:30 | mistrovské utkání | ||||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | ||||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | ||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | ||||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | |||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
18:00 | Langr Ladislav | LTC sparing | |||||
18:30 | Rož Petr | LTC sparing | |||||
19:00 | Obadal Michael | Chárová Linda | |||||
19:30 | Obadal Michael | Chárová Linda | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |