Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 25 (17. červen 2019 – 23. červen 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | LTC HOST | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
08:30 | Kočí Tomáš | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
13:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:00 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:30 | LTC sparing | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Volková Romana | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Kostinková Sylva | |||||
17:00 | Trajhanová Lída | Gutierrez Daniel | |||||
17:30 | Votíková Martina | Gutierrez Daniel | |||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Molič Petr | Schuster Pavel | LTC HOST | ||
18:30 | Fliedrová Ilona | Duben Robert | Baumrt Ladislav | Rož Petr | Doležal Jan | ||
19:00 | Chára František | Pokorný František | Knapp Leoš | Schuster Pavel | |||
19:30 | Chára František | Jína Milan | Serbus Tomáš | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
08:30 | Povolný František | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:00 | Povolný František | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | LTC čekatel do 9let | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | |||
17:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
17:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
18:00 | Šebová Jiřina | Šebová Jiřina | |||||
18:30 | Máčalíková Sabina | Kec Pavel | Novotná Ilona | Kec Pavel | |||
19:00 | Krejčík Jaroslav | Kosinka Petr | |||||
19:30 | Kec Pavel | Kec Pavel | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Nováková Jana | LTC HOST | |||||
09:30 | Remeňová Olga | LTC HOST | |||||
10:00 | |||||||
10:30 | |||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
13:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tomek Zdeněk | Tš. J.Kolařík | Bašta Marek | |||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jiří | Tš. J.Kolařík | Kolařík Jiří | |||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tomek Zdeněk | Bašta Marek | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jiří | Kolařík Jiří | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
18:00 | Langr Ladislav | Chára František | Gutierrez Daniel | ||||
18:30 | Najbrt Lubomír | Chárová Linda | Placeno | Kříž Jaroslav | |||
19:00 | Chárová Linda | Kříž Jaroslav | |||||
19:30 | Chárová Linda | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |