Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 23 (03. červen 2019 – 09. červen 2019)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
08:30 | Kočí Tomáš | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Kočí Tomáš | Jiroušek Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
10:30 | LTC HOST | Jiroušek Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | Vrchota Vladimír | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
12:00 | Zítko Václav | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
15:00 | |||||||
15:30 | tenisový turnaj | ||||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Volková Romana | tenisový turnaj | ||||
16:30 | Charousová Radka | Tš. K.Vrbenský | Kostinková Sylva | tenisový turnaj | |||
17:00 | Vrchotová Radka | LTC sparing | Serbus Tomáš | LTC sparing | tenisový turnaj | ||
17:30 | LTC sparing | Serbus Tomáš | LTC sparing | tenisový turnaj | |||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | tenisový turnaj | ||||
18:30 | Fliedrová Ilona | Duben Robert | Baumrt Ladislav | Kec Pavel | tenisový turnaj | ||
19:00 | Duben Robert | Jedlička Jaroslav | Krejčík Jaroslav | ||||
19:30 | Chára František | Baumrt Ladislav | Kec Pavel | ||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
08:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
09:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
10:00 | Rožová Markéta | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
10:30 | Rožová Markéta | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
11:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
11:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
12:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:00 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
13:30 | mistrovské utkání | mistrovské utkání | |||||
14:00 | LTC čekatel do 9let | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | mistrovské utkání | mistrovské utkání | ||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | ||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. J.Kolařík | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | |||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Trajhanová Lída | |||||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Votíková Martina | |||||
18:00 | Sochor Ladislav | Novotná Ilona | Bažant Pavel | ||||
18:30 | Sochor Ladislav | Pravcová Martina | Kec Pavel | Knapp Leoš | |||
19:00 | Bažant Pavel | Krejčík Jaroslav | Bažant Pavel | ||||
19:30 | LTC HOST | Kec Pavel | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Vrbenská Jana | ||||||
09:30 | Vrbenská Jana | ||||||
10:00 | Doušová Ilona | Prchal Jaroslav | Nováková Jana | ||||
10:30 | Podušková Vlasta | Prchal Jaroslav | Klozová Lenka | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | |||||||
12:30 | |||||||
13:00 | |||||||
13:30 | |||||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | ||||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | ||||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Kolařík Jiří | ||||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jiří | Tš. J.Kolařík | LTC HOST | |||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jiří | Vrchotová Radka | Tš. J.Kolařík | |||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Krejčík Jiří | Klozová Lenka | Tš. J.Kolařík | |||
18:00 | Langr Ladislav | Kolařík Jiří | |||||
18:30 | Najbrt Lubomír | LTC HOST | Šebová Jiřina | ||||
19:00 | Simandl Jiří | Pravcová Martina | |||||
19:30 | Simandl Jiří | ||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |