Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<leden 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
0112345
026789101112
0313141516171819
0420212223242526
052728293031
 

Přehled rezervací: týden 02 (06. leden 2020 – 12. leden 2020)

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda MilanÚdržba kurtůÚdržba kurtůHerda Milankurty uzavřenykurty uzavřeny
08:30Herda MilanÚdržba kurtůÚdržba kurtůHerda Milantenisový turnajtenisový turnaj
09:00Herda MilanÚdržba kurtůHerda Milantenisový turnajtenisový turnaj
09:30Herda MilanÚdržba kurtůHerda Milantenisový turnajtenisový turnaj
10:00Hůla JiříHollanová SylvaKlozová LenkaProcházková Květoslavatenisový turnajtenisový turnaj
10:30Hůla JiříHollanová SylvaKlozová LenkaNěmcová Libušetenisový turnajtenisový turnaj
11:00Povolný Františektenisový turnajtenisový turnaj
11:30Povolný Františektenisový turnajtenisový turnaj
12:00tenisový turnajtenisový turnaj
12:30tenisový turnajtenisový turnaj
13:00Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
13:30Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajtenisový turnaj
14:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajZítko Václav
16:30Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajZítko Václav
17:00Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. K.VrbenskýTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajVrchota Vladimír
17:30Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. K.VrbenskýTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajVrchota Vladimír
18:00Knebl DanielTš. K.VrbenskýPravcová MartinaTš. T.KalužíkVaníček Martintenisový turnajkurty uzavřeny
18:30Knebl DanielTš. K.VrbenskýŠebová JiřinaTš. T.KalužíkVaníček Martintenisový turnajkurty uzavřeny
19:00Knebl DanielBažant PavelBaumrt LadislavBažant PavelVaníček Martintenisový turnajkurty uzavřeny
19:30Knebl DanielBažant PavelBaumrt LadislavBažant Paveltenisový turnajkurty uzavřeny
20:00Fliedr PavelBažant PavelBaumrt LadislavBažant Pavelkurty uzavřenykurty uzavřeny
20:30Fliedr PavelBažant PavelBažant Pavelkurty uzavřenykurty uzavřeny

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Údržba kurtůÚdržba kurtůkurty uzavřenykurty uzavřeny
08:30Údržba kurtůÚdržba kurtůtenisový turnajtenisový turnaj
09:00Třebeska EdaÚdržba kurtůtenisový turnajtenisový turnaj
09:30Třebeska EdaÚdržba kurtůtenisový turnajtenisový turnaj
10:00Frič PeterFrič Petertenisový turnajtenisový turnaj
10:30Frič PeterFrič Petertenisový turnajtenisový turnaj
11:00Davídek PetrDoležal Jantenisový turnajtenisový turnaj
11:30Davídek PetrVrchota Vladimírtenisový turnajtenisový turnaj
12:00Davídek PetrDavídek Petrtenisový turnajtenisový turnaj
12:30Davídek PetrDavídek Petrtenisový turnajtenisový turnaj
13:00Tš. T.KalužíkDavídek PetrTš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
13:30Tš. T.KalužíkDavídek PetrTš. T.Kalužíktenisový turnajtenisový turnaj
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
16:00Tš. T.KalužíkVaněk JiříTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajSchuster Pavel
16:30Tš. T.KalužíkVaněk JiříTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajDoležal Jan
17:00Tš. T.KalužíkVaněk JiříTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkVaněk JiříTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnajTš. T.Kalužík
18:00Fliedrová IlonaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajkurty uzavřeny
18:30Novotná IlonaTš. M.HerdaTš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnajkurty uzavřeny
19:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaBaumrt LadislavTš. M.HerdaBaumrt Ladislavtenisový turnajkurty uzavřeny
19:30Tš. M.HerdaTš. T.KalužíkBaumrt LadislavTš. T.KalužíkBaumrt Ladislavtenisový turnajkurty uzavřeny
20:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkBaumrt LadislavTš. T.KalužíkBaumrt Ladislavkurty uzavřenykurty uzavřeny
20:30Tš. T.Kalužíkkurty uzavřenykurty uzavřeny

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady