Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<srpen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
3112
323456789
3310111213141516
3417181920212223
3524252627282930
3631
 

Přehled rezervací: týden 31 (27. červenec 2020 – 02. srpen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00LTC sparingtenisový turnaj
08:30LTC sparingtenisový turnaj
09:00Neckář LubomírNeckář LubomírKalužík TomášNeckář Lubomírtenisový turnaj
09:30Neckář MichaelNeckář MichaelLTC HOSTNeckář Michaeltenisový turnajLTC HOST
10:00Molič PetrProcházková KvětoslavaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajLTC HOST
10:30LTC čekatel 10-18Procházková KvětoslavaTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnaj
11:00LTC čekatel 10-18Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajLTC HOST
11:30LTC čekatel 10-18Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajLTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00Tš. T.Kalužíktenisový turnaj
13:30Tš. T.Kalužíktenisový turnaj
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
15:00LTC sparingTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
15:30LTC sparingTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
16:00LTC sparingTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnajNeckář Lubomír
16:30LTC sparingTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnajNeckář Michael
17:00Obadal MichaelTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíktenisový turnaj
17:30Obadal MichaelTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkJanda Tomáš tenisový turnaj
18:00Pravcová MartinaŠebová JiřinaBažant PavelJanda Tomáš tenisový turnaj
18:30Votíková MartinaLTC čekatel 10-18Kalužík TomášLTC čekatel 10-18tenisový turnaj
19:00Doležal JanBednář JanDoležal JanLTC HOSTtenisový turnaj
19:30Schuster PavelSchuster PavelKalužík TomášLTC HOSTtenisový turnaj

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00LTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
08:30tenisový turnajLTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajZvěřina Jaroslavtenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajFrič AntonDoležal JanFrič PeterHůla Jiřítenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajKarbulka ZdeněkRůžička JiříHůla Jiřítenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnaj
13:30tenisový turnajKnapp Leoš
14:00LTC sparingtenisový turnajLTC HOST
14:30LTC sparingtenisový turnajKnapp Leoš
15:00tenisový turnajJína Milan
15:30tenisový turnaj
16:00Tš. J.Kolaříktenisový turnaj
16:30Tš. J.KolaříkKnapp Leoštenisový turnaj
17:00LTC HOSTJína Milantenisový turnaj
17:30LTC HOSTSerbus Tomáštenisový turnaj
18:00Procházková KvětoslavaFranc PavelKavka IvanSochor LadislavKnapp Leoštenisový turnaj
18:30Němcová LibušeKnapp LeošKnapp LeošKavka IvanPokorný Františektenisový turnaj
19:00Fliedr PavelRuml JiříDuben LukášBaumrt Ladislavtenisový turnaj
19:30Prokop JiříRuml JiříSochor LadislavPokorný Františektenisový turnaj

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
09:00kurty uzavřenykurty uzavřenyKrálíková Milenatenisový turnaj
09:30kurty uzavřenykurty uzavřenyDoušová Ilonatenisový turnaj
10:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
10:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
11:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
11:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
14:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
14:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
15:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
15:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
16:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
16:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
17:00tenisový turnaj
17:30tenisový turnaj
18:00Novotná IlonaMolič PetrMolič Petrtenisový turnaj
18:30Šebová JiřinaSochor LadislavBaumrt LadislavDuben RobertKec Paveltenisový turnaj
19:00Knapp LeošPokorný FrantišekKrejčík Jaroslavtenisový turnaj
19:30Kavka IvanBaumrt LadislavKec Paveltenisový turnaj

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
08:30tenisový turnajkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
09:00tenisový turnajPodušková Vlastakurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
09:30tenisový turnajProcházková Květoslavakurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
10:00tenisový turnajkurty uzavřenykurty uzavřenyKříž Filiptenisový turnaj
10:30tenisový turnajkurty uzavřenykurty uzavřenyKříž Joseftenisový turnaj
11:00tenisový turnajkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
11:30tenisový turnajkurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
14:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
14:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
15:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
15:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
16:00kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
16:30kurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
17:00Tš. K.Vrbenskýtenisový turnaj
17:30Tš. K.VrbenskýSerbus TomášFliedrová Ilonatenisový turnaj
18:00Trajhanová LídaDuben RobertVilímek MiroslavNovotná Ilonatenisový turnaj
18:30Zvěřinová LenkaBažant PavelKec PavelKnapp Leoštenisový turnaj
19:00Chára FrantišekTomáš MichalKrejčík JaroslavKnapp Leoštenisový turnaj
19:30Chárová LindaLTC HOSTKec PavelJína Milantenisový turnaj

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenytenisový turnaj
08:30LTC čekatel do 9letkurty uzavřenytenisový turnaj
09:00LTC čekatel do 9letPovolný FrantišekPovolný Františekkurty uzavřenytenisový turnaj
09:30LTC čekatel do 9letHollan JiříZítko Václavkurty uzavřenytenisový turnaj
10:00LTC čekatel do 9letKočí TomášVedral Ladislavkurty uzavřenytenisový turnaj
10:30LTC čekatel do 9letKočí Tomáškurty uzavřenytenisový turnaj
11:00Novotná Nikolakurty uzavřenytenisový turnajPapoušková Eva
11:30kurty uzavřenytenisový turnajPapoušková Eva
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00kurty uzavřenytenisový turnaj
13:30kurty uzavřenytenisový turnaj
14:00kurty uzavřenytenisový turnaj
14:30kurty uzavřenytenisový turnaj
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenskýkurty uzavřenytenisový turnaj
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenskýkurty uzavřenytenisový turnaj
16:00kurty uzavřenytenisový turnaj
16:30Franc PavelTš. K.Vrbenskýkurty uzavřenytenisový turnaj
17:00Tš. K.Vrbenskýkurty uzavřenytenisový turnaj
17:30Vrchota Vladimírkurty uzavřenytenisový turnaj
18:00Kováč LudvíkNěmcová LibušeŠebová Jiřinakurty uzavřenytenisový turnaj
18:30Vrchota VladimírZvěřinová LenkaZvěřinová Lenkakurty uzavřenytenisový turnaj
19:00Kováč LudvíkLTC HOSTkurty uzavřenytenisový turnaj
19:30LTC HOSTkurty uzavřenytenisový turnaj

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnaj
09:00Doušová IlonaPodušková Vlastatenisový turnaj
09:30Nováková JanaRemeňová OlgaRožová MarkétaRemeňová Olgatenisový turnaj
10:00Remeňová OlgaRemeňová OlgaRemeňová OlgaRemeňová Olgatenisový turnaj
10:30Remeňová OlgaRemeňová Olgatenisový turnaj
11:00tenisový turnajLTC HOST
11:30tenisový turnajLTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00tenisový turnaj
13:30tenisový turnaj
14:00LTC čekatel 10-18tenisový turnaj
14:30LTC čekatel 10-18tenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30tenisový turnaj
16:00LTC HOSTtenisový turnajLTC HOST
16:30LTC HOSTtenisový turnaj
17:00LTC HOSTLTC HOSTtenisový turnaj
17:30Hlásková SoňaLTC HOSTtenisový turnaj
18:00Herda MilanLTC HOSTVrchota VladimírKostinková Ivona tenisový turnaj
18:30LTC HOSTLTC HOSTHlásková SoňaKarbulka ZdeněkKostinková Sylvatenisový turnaj
19:00LTC HOSTChárová LindaBenda Tomáštenisový turnaj
19:30LTC HOSTLTC HOSTLTC HOSTtenisový turnaj

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.Herdatenisový turnaj
08:30Tš. M.HerdaTš. M.Herdatenisový turnaj
09:00Herda MilanTš. M.HerdaTš. M.HerdaDoležal Jantenisový turnaj
09:30LTC HOSTTš. M.HerdaTš. M.HerdaHerda Milantenisový turnaj
10:00Doležal JanTš. M.HerdaHerda MilanŠebek MiloslavTš. S.Hláskovátenisový turnaj
10:30Langrová MonikaTš. M.HerdaLTC HOSTZvěřina JaroslavTš. S.Hláskovátenisový turnaj
11:00Tš. M.HerdaTš. S.Hláskovátenisový turnajLTC čekatel 10-18
11:30Tš. M.HerdaTš. S.Hláskovátenisový turnajLTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00tenisový turnaj
13:30tenisový turnaj
14:00tenisový turnaj
14:30tenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30Tš. M.Herdatenisový turnaj
16:00Tš. M.HerdaHampl ml. Joseftenisový turnaj
16:30Tš. M.HerdaBenda Tomáštenisový turnaj
17:00tenisový turnajHerda Milan
17:30Ruml Jiřítenisový turnajLTC HOST
18:00Bednář JanRuml JiříKloubec Romantenisový turnaj
18:30Škaloud MiroslavLTC HOSTLTC HOSTtenisový turnaj
19:00LTC HOSTLTC HOSTKalužík TomášBednář Jantenisový turnaj
19:30LTC HOSTLTC HOSTLTC HOSTMunk Petrtenisový turnaj

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady