Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<srpen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
3112
323456789
3310111213141516
3417181920212223
3524252627282930
3631
 

Přehled rezervací: týden 35 (24. srpen 2020 – 30. srpen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajPapoušková Eva
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajPapoušková Eva
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajkurty uzavřeny
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajkurty uzavřeny
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajkurty uzavřeny
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajkurty uzavřeny
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborBaumrt Ladislav
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborKec Pavel
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkBaumrt Ladislav
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkKec Pavel
17:00Klíma AlešTš. J.KolaříkKosinka Petr
17:30Klíma AlešTš. J.KolaříkKec Pavel
18:00Pravcová MartinaTrajhanová LídaBažant PavelMolič Petr
18:30Votíková MartinaJedlička JaroslavVotíková MartinaLTC HOSTSoukup Jan
19:00LTC HOSTVaněk VáclavDuben RobertBažant Pavel
19:30LTC čekatel 10-18Bodanský DavidDuben Lukáš

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30tenisový turnaj
09:00Neckář LubomírDuben RobertNeckář Lubomírtenisový turnaj
09:30Neckář MichaelDuben RobertNeckář Michaeltenisový turnajBažant Pavel
10:00Karbulka ZdeněkZvěřina JaroslavFrič PeterPrchal Jaroslavtenisový turnajKnapp Leoš
10:30Karbulka ZdeněkProkop JiříNovotná NikolaRůžička JiříPrchal Jaroslavtenisový turnajBažant Pavel
11:00Vrbenská Annatenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00LTC sparingtenisový turnajkurty uzavřeny
13:30LTC sparingtenisový turnajkurty uzavřeny
14:00LTC sparingtenisový turnaj
14:30LTC sparingtenisový turnaj
15:00LTC sparingLTC HOSTtenisový turnaj
15:30LTC HOSTtenisový turnaj
16:00tenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00Serbus Tomáš
17:30Vilímek MiroslavSerbus TomášKnapp Leoš
18:00Molič PetrSochor LadislavSochor LadislavVilímek MiroslavKavka Ivan
18:30Soukup JanKavka IvanKec PavelKavka Ivan
19:00Podkonický PetrChárová LindaBaumrt Ladislav
19:30Fliedr PavelChára FrantišekKec Pavel

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Veselý VratislavLTC sparingLTC sparingLTC sparing
08:30Kočí TomášLTC sparingLTC sparingLTC sparingtenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00Doušová IlonaDoušová IlonaNovotná Nikolatenisový turnajLTC HOST
10:30Remeňová OlgaKrálíková MilenaKlíma Aleštenisový turnajLTC HOST
11:00LTC sparingtenisový turnaj
11:30LTC sparingtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00tenisový turnajkurty uzavřeny
13:30tenisový turnajkurty uzavřeny
14:00tenisový turnaj
14:30tenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30tenisový turnaj
16:00tenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00
17:30LTC čekatel do 9let
18:00Novotná IlonaMolič PetrMolič PetrLTC čekatel do 9let
18:30Fliedrová IlonaRož PetrPokorný FrantišekRož PetrKec Pavel
19:00Chára FrantišekLTC HOSTBodanský DavidTomáš MichalPokorný František
19:30Chárová LindaLTC čekatel 10-18Pokorný FrantišekŠkaloud MiroslavKec Pavel
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30tenisový turnaj
09:00Hájek Jaromírtenisový turnajLTC HOST
09:30LTC HOSTtenisový turnajLTC HOST
10:00Podušková VlastaRožová MarkétaLTC HOSTtenisový turnajVrbenská Anna
10:30Hollanová SylvaHollan JiříLTC čekatel 10-18tenisový turnajLTC HOST
11:00tenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00tenisový turnajkurty uzavřeny
13:30tenisový turnajkurty uzavřeny
14:00tenisový turnaj
14:30tenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30tenisový turnaj
16:00tenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00Máčalíková SabinaFliedrová IlonaVedral LadislavBednář Jan
17:30Šebová JiřinaNovotná IlonaDoležal JanMunk Petr
18:00Trajhanová LídaDuben RobertLTC sparing
18:30Zvěřinová LenkaBažant PavelLTC sparing
19:00LTC HOSTBednář Jan
19:30LTC čekatel 10-18Herda Milan
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30Zítko VáclavLTC sparingZítko Václavtenisový turnaj
09:00Povolný FrantišekLTC sparingPovolný Františektenisový turnaj
09:30Kováč LudvíkKováč Ludvíktenisový turnaj
10:00Vedral Ladislavtenisový turnaj
10:30tenisový turnajKováč Ludvík
11:00Šebek Miloslavtenisový turnajJiroušek Vladimír
11:30Kříž Filiptenisový turnajKováč Ludvík
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajkurty uzavřeny
13:00tenisový turnajkurty uzavřeny
13:30tenisový turnajkurty uzavřeny
14:00LTC HOSTtenisový turnaj
14:30LTC HOSTtenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30tenisový turnaj
16:00Tomek ZdeněkLTC HOSTtenisový turnaj
16:30Hanilec TomášLTC HOSTtenisový turnaj
17:00LTC HOSTLTC HOSTDoležal Jan
17:30LTC HOSTLTC HOSTLTC HOSTLTC HOST
18:00LTC HOSTPravcová MartinaZvěřinová Lenka
18:30Bednář JanŠebová JiřinaKlozová Tereza
19:00Škaloud MiroslavVrchota Metoděj
19:30Bednář JanHampl ml. Josef
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajkurty uzavřeny
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajkurty uzavřeny
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborBaumrt Ladislavkurty uzavřeny
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborPokorný Františekkurty uzavřeny
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborBaumrt Ladislav
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborPokorný František
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborBaumrt Ladislav
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborPokorný František
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. J.KolaříkTš. S.HláskováBaumrt Ladislav
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. J.KolaříkTš. S.HláskováPokorný František
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. J.KolaříkTš. S.HláskováBaumrt Ladislav
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. J.KolaříkTš. S.HláskováPokorný František
18:00Jína MilanTš. M.HerdaTš. J.KolaříkLTC čekatel 10-18
18:30Knapp LeošTš. M.HerdaTš. J.KolaříkLTC HOST
19:00Franc PavelBednář Jan
19:30LTC HOSTMunk Petr

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajZvěřina Jaroslav
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajŠebek Miloslav
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnaj
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajkurty uzavřeny
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábortenisový turnajkurty uzavřeny
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborKec Pavelkurty uzavřeny
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborKrejčík Jaroslavkurty uzavřeny
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborKec Pavel
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborKrejčík Jaroslav
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborKec Pavel
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborKrejčík Jaroslav
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaBaumrt Ladislav
16:30LTC HOSTTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaKrejčík Jaroslav
17:00Herda MilanTš. M.HerdaTš. M.HerdaHerda MilanKlíma AlešBaumrt Ladislav
17:30LTC HOSTTš. M.HerdaTš. M.HerdaDoležal JanKlíma AlešKrejčík Jaroslav
18:00Herda MilanTš. M.HerdaHerda Milan
18:30LTC HOST
19:00Doležal JanLTC HOST
19:30Kalužík TomášLTC HOST

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady