Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 35 (24. srpen 2020 – 30. srpen 2020)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Veselý Vratislav | LTC sparing | LTC sparing | LTC sparing | |||
08:30 | Kočí Tomáš | LTC sparing | LTC sparing | LTC sparing | tenisový turnaj | ||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | Doušová Ilona | Doušová Ilona | Novotná Nikola | tenisový turnaj | LTC HOST | ||
10:30 | Remeňová Olga | Králíková Milena | Klíma Aleš | tenisový turnaj | LTC HOST | ||
11:00 | LTC sparing | tenisový turnaj | |||||
11:30 | LTC sparing | tenisový turnaj | |||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
13:00 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | tenisový turnaj | ||||||
14:30 | tenisový turnaj | ||||||
15:00 | tenisový turnaj | ||||||
15:30 | tenisový turnaj | ||||||
16:00 | tenisový turnaj | ||||||
16:30 | tenisový turnaj | ||||||
17:00 | |||||||
17:30 | LTC čekatel do 9let | ||||||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Molič Petr | LTC čekatel do 9let | |||
18:30 | Fliedrová Ilona | Rož Petr | Pokorný František | Rož Petr | Kec Pavel | ||
19:00 | Chára František | LTC HOST | Bodanský David | Tomáš Michal | Pokorný František | ||
19:30 | Chárová Linda | LTC čekatel 10-18 | Pokorný František | Škaloud Miroslav | Kec Pavel | ||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | Hájek Jaromír | tenisový turnaj | LTC HOST | ||||
09:30 | LTC HOST | tenisový turnaj | LTC HOST | ||||
10:00 | Podušková Vlasta | Rožová Markéta | LTC HOST | tenisový turnaj | Vrbenská Anna | ||
10:30 | Hollanová Sylva | Hollan Jiří | LTC čekatel 10-18 | tenisový turnaj | LTC HOST | ||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
13:00 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | tenisový turnaj | ||||||
14:30 | tenisový turnaj | ||||||
15:00 | tenisový turnaj | ||||||
15:30 | tenisový turnaj | ||||||
16:00 | tenisový turnaj | ||||||
16:30 | tenisový turnaj | ||||||
17:00 | Máčalíková Sabina | Fliedrová Ilona | Vedral Ladislav | Bednář Jan | |||
17:30 | Šebová Jiřina | Novotná Ilona | Doležal Jan | Munk Petr | |||
18:00 | Trajhanová Lída | Duben Robert | LTC sparing | ||||
18:30 | Zvěřinová Lenka | Bažant Pavel | LTC sparing | ||||
19:00 | LTC HOST | Bednář Jan | |||||
19:30 | LTC čekatel 10-18 | Herda Milan | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | Zítko Václav | LTC sparing | Zítko Václav | tenisový turnaj | |||
09:00 | Povolný František | LTC sparing | Povolný František | tenisový turnaj | |||
09:30 | Kováč Ludvík | Kováč Ludvík | tenisový turnaj | ||||
10:00 | Vedral Ladislav | tenisový turnaj | |||||
10:30 | tenisový turnaj | Kováč Ludvík | |||||
11:00 | Šebek Miloslav | tenisový turnaj | Jiroušek Vladimír | ||||
11:30 | Kříž Filip | tenisový turnaj | Kováč Ludvík | ||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | tenisový turnaj | kurty uzavřeny |
13:00 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | tenisový turnaj | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | LTC HOST | tenisový turnaj | |||||
14:30 | LTC HOST | tenisový turnaj | |||||
15:00 | tenisový turnaj | ||||||
15:30 | tenisový turnaj | ||||||
16:00 | Tomek Zdeněk | LTC HOST | tenisový turnaj | ||||
16:30 | Hanilec Tomáš | LTC HOST | tenisový turnaj | ||||
17:00 | LTC HOST | LTC HOST | Doležal Jan | ||||
17:30 | LTC HOST | LTC HOST | LTC HOST | LTC HOST | |||
18:00 | LTC HOST | Pravcová Martina | Zvěřinová Lenka | ||||
18:30 | Bednář Jan | Šebová Jiřina | Klozová Tereza | ||||
19:00 | Škaloud Miroslav | Vrchota Metoděj | |||||
19:30 | Bednář Jan | Hampl ml. Josef | |||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |