Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<srpen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
3112
323456789
3310111213141516
3417181920212223
3524252627282930
3631
 

Přehled rezervací: týden 32 (03. srpen 2020 – 09. srpen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborLTC HOST
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborLTC HOST
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborLTC HOST
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborLTC HOST
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborLTC HOST
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborLTC HOST
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
16:00Tš. T.KalužíkKalužík Tomáš
16:30Tš. T.KalužíkLTC HOST
17:00Franc PavelLangrová MonikaTš. T.Kalužík
17:30Novotná NikolaLangr LadislavTš. T.KalužíkProcházková Květoslava
18:00Šebová JiřinaFranc PavelKalužík TomášTrajhanová Lída
18:30LTC čekatel 10-18Háková Martina
19:00Kalužík TomášKalužík Tomáš
19:30LTC HOSTHáková Martina

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00LTC sparing
08:30LTC sparing
09:00LTC sparing
09:30LTC sparingBažant Pavel
10:00Doležal JanFrič PeterTřešňák KarelVrbenský ml. MichaelLTC HOST
10:30Karbulka ZdeněkRůžička JiříTřešňák KarelVrbenský ml. MichaelBažant Pavel
11:00LTC čekatel 10-18Karbulka JáchymVrbenský ml. Michael
11:30LTC HOSTKarbulka Jakub
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30Novotná Nikola
16:00Knapp LeošProkop JiříVrbenský ml. MichaelVrbenský ml. Michael
16:30Knapp LeošZvěřina JaroslavVrbenský ml. MichaelVrbenský ml. Michael
17:00Votík ZbyněkVrbenský ml. MichaelVrbenský ml. Michael
17:30Sekereš KarelSerbus TomášVrbenský ml. Michael
18:00Novotná IlonaChára FrantišekSochor LadislavVilímek Miroslav
18:30Fliedrová IlonaChárová LindaKavka IvanPokorný František
19:00Podkonický PetrDuben RobertBaumrt Ladislav
19:30Fliedr PavelDuben LukášPokorný František

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurt uzavřen kurt uzavřen
08:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurt uzavřen kurt uzavřen
09:00kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingkurt uzavřen kurt uzavřen
09:30kurty uzavřenykurty uzavřenyLTC sparingkurt uzavřen kurt uzavřen
10:00kurty uzavřenykurty uzavřenyDoušová IlonaNovotná Nikolakurt uzavřen kurt uzavřen
10:30kurty uzavřenykurty uzavřenyZvěřinová LenkaLTC čekatel 10-18kurt uzavřen kurt uzavřen
11:00kurty uzavřenykurty uzavřenyRemeňová OlgaNovotný Miroslavkurt uzavřen kurt uzavřen
11:30kurty uzavřenykurty uzavřenyRemeňová Olgakurt uzavřen kurt uzavřen
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenyLTC HOSTkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenyLTC HOSTkurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00kurty uzavřenykurt uzavřen
14:30kurty uzavřenykurt uzavřen
15:00kurty uzavřenykurt uzavřen
15:30kurty uzavřenykurt uzavřen
16:00kurty uzavřenykurt uzavřen
16:30kurty uzavřenySekereš Karelkurt uzavřen
17:00kurty uzavřenyVotík ZbyněkLTC HOSTkurt uzavřen
17:30kurty uzavřenyLTC HOSTkurt uzavřen
18:00kurty uzavřenyDuben Robertkurt uzavřen
18:30kurty uzavřenyPokorný FrantišekRož PetrKrejčík Jaroslavkurt uzavřen
19:00kurty uzavřenyBaumrt LadislavKec Pavelkurt uzavřen
19:30kurty uzavřenyPokorný FrantišekKrejčík Jaroslavkurt uzavřen

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Sochor LadislavKalužík Tomáš
09:30Sochor RadimLTC HOSTLTC HOST
10:00Hollanová SylvaLTC HOST
10:30LTC čekatel 10-18Rožová Markéta
11:00LTC čekatel 10-18
11:30LTC čekatel 10-18
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00LTC HOST
17:30LTC HOST
18:00Kloubec RomanNovotná IlonaBažant Pavel
18:30Krejčík JaroslavŠebová JiřinaRož Petr
19:00LTC HOSTKec Pavel
19:30LTC HOSTKrejčík Jaroslav

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Veselý Vratislav
08:30Veselý Vratislav
09:00Povolný FrantišekSochor LadislavPovolný FrantišekSochor RadimLTC HOST
09:30Kováč LudvíkSochor RadimKováč LudvíkSochor LadislavLTC HOST
10:00Zítko VáclavVrchotová Radka
10:30LTC sparingZvěřinová Lenka
11:00Remeňová OlgaLTC sparing
11:30Remeňová OlgaLTC sparing
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00LTC HOSTLTC sparing
16:30LTC HOSTLTC sparing
17:00
17:30Kováč Ludvík
18:00Zvěřinová LenkaVrchotová RadkaVrchotová Radka
18:30Němcová LibušeKováč LudvíkKováč Ludvík
19:00Vrchota VladimírVrchota Vladimír
19:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborRemeňová Olga
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborRemeňová Olga
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
16:00Tš. J.KolaříkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. J.Kolařík
17:00LTC HOSTTš. T.KalužíkBednář Jan
17:30Kalužík TomášTš. T.KalužíkMunk Petr
18:00Tš. T.Kalužík
18:30Bednář JanBednář JanTš. T.Kalužík
19:00Škaloud MiroslavSchuster PavelBažant PavelBenda Tomáš
19:30Bednář JanBednář JanKalužík TomášLTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
08:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
09:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
09:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborŠebová JiřinaZvěřina Jaroslav
10:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborLTC čekatel 10-18Šebek Miloslav
10:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
11:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
11:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
12:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský táborkurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
14:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
15:00příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
15:30příměstský táborpříměstský táborpříměstský táborpříměstský tábor
16:00
16:30Vrbenský ml. MichaelTš. M.Herda
17:00Vrbenský ml. MichaelTš. M.Herda
17:30Vrbenský ml. MichaelTš. M.Herda
18:00Šebová JiřinaLangrová MonikaTš. M.HerdaŠebová Jiřina
18:30LTC čekatel 10-18Lišková KarolínaHerda MilanLTC čekatel 10-18
19:00Doležal Jan
19:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady