Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<září 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
 

Přehled rezervací: týden 36 (31. srpen 2020 – 06. září 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Háková Martina
08:30
09:00Háková Martina
09:30
10:00Neckář LubomírNeckář LubomírNeckář LubomírJanda Tomáš Janda Tomáš
10:30Neckář MichaelNeckář MichaelNeckář MichaelLTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18
11:00Janda Tomáš Janda Tomáš
11:30LTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkTš. T.Kalužíkkurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
15:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
15:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkJanda Tomáš
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC čekatel 10-18
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkKováč LudvíkJanda Tomáš Pravcová Martina
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkJiroušek VladimírLTC čekatel 10-18Němcová Libuše
18:00Pravcová MartinaTrajhanová LídaChárová LindaKlíma Aleš
18:30Votíková MartinaPravcová MartinaLTC HOSTKlíma Aleš
19:00
19:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Kalužík Tomáš
09:30LTC HOST
10:00Hůla JiříZvěřina JaroslavFrič PeterTřešňák KarelZvěřina Jaroslav
10:30Hůla JiříProkop JiříRůžička JiříTřešňák KarelŠebek Miloslav
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30Franc Pavel
16:00LTC HOST
16:30Franc PavelKnapp LeošDoležal Jan
17:00Chára FrantišekJína MilanSchuster PavelKnapp Leoš
17:30Knapp LeošChárová LindaDoležal JanSerbus Tomáš
18:00Serbus TomášSochor LadislavPokorný FrantišekSochor LadislavKrejčík JaroslavChárová Linda
18:30Vilímek MiroslavKavka IvanKrejčík JaroslavKavka IvanKec PavelChára František
19:00Podkonický PetrFliedr PavelPokorný FrantišekKrejčík Jaroslav
19:30Fliedr PavelPodkonický Petr

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Doušová IlonaDoušová IlonaKnapp Leoš
10:30Zvěřinová LenkaNováková JanaKavka Ivan
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30LTC sparing
15:00LTC sparing
15:30LTC sparing
16:00Tš. K.VrbenskýDoležal Jan
16:30Sekereš KarelTš. K.VrbenskýLTC HOST
17:00Votík ZbyněkTš. J.KolaříkTomáš MichalLTC sparing
17:30Tš. J.KolaříkLTC sparing
18:00Molič PetrMolič PetrKec PavelMolič PetrPokorný František
18:30Duben RobertRož PetrBaumrt LadislavSochor RadimKosinka Petr
19:00Kec PavelPokorný František
19:30
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Jiroušek Vladimír
09:30Jiroušek Vladimír
10:00Rožová MarkétaRožová Markéta
10:30Hollanová SylvaProcházková Květoslava
11:00LTC čekatel 10-18
11:30LTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00LTC čekatel do 9letTš. S.HláskováKloubec RomanLTC sparingTš. J.Kolařík
17:30LTC čekatel 10-18Tš. S.HláskováLTC HOSTLTC sparingTš. J.Kolařík
18:00Chárová LindaDuben RobertBodanský DavidLTC sparingChárová Linda
18:30Chára FrantišekBažant PavelJedlička JaroslavLTC sparingChára František
19:00Baumrt Ladislav
19:30
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Povolný FrantišekPovolný František
09:30Kováč LudvíkBílek Jan
10:00Zítko VáclavJína Milan
10:30LTC HOST
11:00LTC HOSTLTC HOSTLTC HOST
11:30LTC HOSTLTC HOSTLTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Karbulka Zdeněk
14:30Karbulka Zdeněk
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC HOST
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC HOST
16:00Hanilec TomášTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC HOST
16:30Tomek ZdeněkTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC HOST
17:00Němcová LibušeVrchotová Radka
17:30Vrchotová RadkaVotíková Martina
18:00LTC HOSTLTC sparingLTC sparingSochor Ladislav
18:30Hlásková SoňaLTC sparingLTC sparingBažant Pavel
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Hampl ml. Josef
09:30LTC HOST
10:00Tš. S.HláskováKříž FilipHampl ml. Josef
10:30Tš. S.HláskováŠebek MiloslavLTC HOST
11:00Tš. S.Hlásková
11:30Tš. S.Hlásková
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovákurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovákurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováLTC čekatel do 9letTš. S.HláskováTš. S.HláskováHlásková Soňa
17:30Tš. S.HláskováLTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC HOST
18:00Lišková KarolínaTš. S.HláskováTš. S.HláskováHlásková Soňa
18:30Langrová MonikaLTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC HOST
19:00LTC HOST
19:30LTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda MilanKalužík Tomáš
08:30LTC HOST
09:00Herda MilanŠimral JanKalužík Tomáš
09:30Tš. M.HerdaHerda Milan
10:00Tš. M.HerdaDoležal JanTš. M.HerdaKalužík TomášChárová Linda
10:30Tš. T.KalužíkTš. M.HerdaKarbulka ZdeněkTš. M.HerdaLTC HOST
11:00Tš. T.Kalužík
11:30Tš. T.Kalužík
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. M.HerdaJiroušek VladimírTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaKováč LudvíkTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaLTC čekatel do 9letTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaLTC HOSTTš. M.Herda
17:00Schuster PavelTš. M.HerdaHerda MilanLTC čekatel do 9letTš. M.Herda
17:30Doležal JanHerda MilanDoležal JanLTC čekatel do 9letTš. M.Herda
18:00Bednář JanBednář JanKnapp LeošSoukup JanTš. M.Herda
18:30LTC HOSTKavka IvanDuben Robert
19:00LTC HOST
19:30LTC HOST

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady