Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<srpen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
3112
323456789
3310111213141516
3417181920212223
3524252627282930
3631
 

Přehled rezervací: týden 34 (17. srpen 2020 – 23. srpen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Doušová IlonaDoušová Ilonatenisový turnajtenisový turnaj
09:30Zvěřinová LenkaNováková Janatenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30tenisový turnajtenisový turnaj
17:00tenisový turnajtenisový turnaj
17:30tenisový turnajtenisový turnaj
18:00Herda MilanTrajhanová Lídatenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00Bednář Jantenisový turnaj
19:30Herda Milantenisový turnaj

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00Prchal JaroslavZvěřina Jaroslavtenisový turnajtenisový turnaj
10:30Prchal Jaroslavtenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30Knapp Leoštenisový turnajtenisový turnaj
17:00tenisový turnajtenisový turnaj
17:30Knapp Leoštenisový turnajtenisový turnaj
18:00Knapp LeošSochor LadislavSochor Ladislavtenisový turnajtenisový turnaj
18:30Serbus TomášKavka IvanPokorný FrantišekKavka IvanKrejčík Jaroslavtenisový turnajtenisový turnaj
19:00Podkonický PetrBaumrt LadislavKec Paveltenisový turnaj
19:30Pokorný FrantišekKrejčík Jaroslavtenisový turnaj

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30tenisový turnajtenisový turnaj
17:00Votík ZbyněkVotík Zbyněktenisový turnajtenisový turnaj
17:30tenisový turnajtenisový turnaj
18:00Molič PetrMolič Petrtenisový turnajtenisový turnaj
18:30Kec PavelBaumrt Ladislavtenisový turnajtenisový turnaj
19:00Knapp LeošKrejčík JaroslavPokorný Františektenisový turnaj
19:30Kec PavelBaumrt Ladislavtenisový turnaj

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Hájek Jaromírtenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30tenisový turnajtenisový turnaj
17:00tenisový turnajtenisový turnaj
17:30tenisový turnajtenisový turnaj
18:00Trajhanová LídaDuben RobertKnapp Leoštenisový turnaj
18:30Bažant PavelSerbus Tomáštenisový turnaj
19:00Knapp Leoštenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00Tomek Zdeněktenisový turnajtenisový turnaj
16:30Vaněk Jiřítenisový turnajtenisový turnaj
17:00Tomek Zdeněktenisový turnajtenisový turnaj
17:30Hanilec Tomáštenisový turnajtenisový turnaj
18:00tenisový turnaj
18:30tenisový turnaj
19:00tenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Procházková KvětoslavaPodušková Vlastatenisový turnajtenisový turnaj
09:30Hollanová Sylvatenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnajtenisový turnaj
16:30tenisový turnajtenisový turnaj
17:00tenisový turnajtenisový turnaj
17:30tenisový turnajtenisový turnaj
18:00LTC HOSTtenisový turnaj
18:30LTC HOSTLTC HOSTtenisový turnaj
19:00LTC HOSTtenisový turnaj
19:30LTC HOSTtenisový turnaj

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30tenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00tenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00tenisový turnaj
17:30tenisový turnaj
18:00Herda Milantenisový turnaj
18:30LTC HOSTtenisový turnaj
19:00Bednář JanLTC HOSTtenisový turnaj
19:30LTC HOSTtenisový turnaj

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady