Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<srpen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
3112
323456789
3310111213141516
3417181920212223
3524252627282930
3631
 

Přehled rezervací: týden 34 (17. srpen 2020 – 23. srpen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Neckář Lubomírtenisový turnaj
08:30Neckář Michaeltenisový turnaj
09:00Tš. M.HerdaDoušová IlonaJanda Tomáš tenisový turnaj
09:30Tš. T.KalužíkTš. M.HerdaNováková JanaLTC čekatel 10-18tenisový turnaj
10:00Tš. T.KalužíkTš. M.HerdaJanda Tomáš tenisový turnaj
10:30Tš. T.KalužíkTš. M.HerdaLTC čekatel 10-18tenisový turnajLTC čekatel do 9let
11:00tenisový turnajLTC čekatel do 9let
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00tenisový turnajJanda Tomáš
13:30tenisový turnajLTC čekatel 10-18
14:00Tš. T.KalužíkDoležal JanLTC HOSTtenisový turnajJanda Tomáš
14:30Tš. T.KalužíkKalužík Tomáštenisový turnajLTC čekatel 10-18
15:00Tš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
15:30Tš. T.KalužíkTš. M.HerdaTš. T.Kalužíktenisový turnaj
16:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkJanda Tomáš tenisový turnaj
16:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC čekatel 10-18tenisový turnaj
17:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkJanda Tomáš tenisový turnaj
17:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC čekatel 10-18tenisový turnaj
18:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkMolič Petrtenisový turnajDoležal Jan
18:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkKlozová Terezatenisový turnajLTC HOST
19:00Kalužík TomášKalužík TomášLTC HOSTtenisový turnaj
19:30Severa KarelLTC HOSTLTC HOSTtenisový turnaj

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00tenisový turnajtenisový turnaj
09:30LTC sparingTřešňák Kareltenisový turnajtenisový turnaj
10:00Prchal JaroslavLTC sparingFrič PeterTřešňák Kareltenisový turnajtenisový turnaj
10:30Prchal JaroslavRůžička Jiřítenisový turnajtenisový turnaj
11:00LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
11:30LTC sparingtenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00Doušová Ilonatenisový turnajtenisový turnaj
13:30Zvěřinová Lenkatenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00Tomáš Filiptenisový turnajtenisový turnaj
15:30Tomáš Michaltenisový turnajtenisový turnaj
16:00LTC sparingProkop Jiřítenisový turnaj
16:30LTC sparingZvěřina Jaroslavtenisový turnaj
17:00Molič Petrtenisový turnaj
17:30Sochor Ladislavtenisový turnaj
18:00Molič PetrSochor Ladislavtenisový turnajKavka Ivan
18:30Sochor LadislavPokorný FrantišekKavka IvanKrejčík Jaroslavtenisový turnajKnapp Leoš
19:00Podkonický PetrBaumrt LadislavMolič PetrKec Paveltenisový turnaj
19:30Fliedr PavelPokorný FrantišekLTC HOSTKrejčík Jaroslavtenisový turnaj

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnajtenisový turnaj
09:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnajtenisový turnaj
10:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnajtenisový turnaj
10:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hláskovátenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnajtenisový turnaj
13:30tenisový turnajtenisový turnaj
14:00tenisový turnajtenisový turnaj
14:30tenisový turnajtenisový turnaj
15:00tenisový turnajtenisový turnaj
15:30tenisový turnajtenisový turnaj
16:00LTC sparingtenisový turnaj
16:30LTC sparingtenisový turnaj
17:00Votík ZbyněkLTC sparingVotík Zbyněktenisový turnaj
17:30Sekereš KarelLTC sparingSekereš Kareltenisový turnaj
18:00Duben Roberttenisový turnaj
18:30Kec PavelRož PetrBaumrt Ladislavtenisový turnaj
19:00Chárová LindaKrejčík JaroslavTomáš MichalPokorný Františektenisový turnaj
19:30Chára FrantišekKec PavelŠkaloud MiroslavBaumrt Ladislavtenisový turnaj
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnajtenisový turnaj
09:00LTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
09:30LTC HOSTtenisový turnajtenisový turnaj
10:00Kříž Joseftenisový turnajtenisový turnaj
10:30Kříž Filiptenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnaj
13:30tenisový turnaj
14:00tenisový turnaj
14:30tenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30tenisový turnaj
16:00tenisový turnaj
16:30tenisový turnaj
17:00tenisový turnaj
17:30tenisový turnaj
18:00Němcová LibušeKnapp Leoštenisový turnaj
18:30Zvěřinová LenkaSerbus TomášBažant PavelNěmcová Libušetenisový turnaj
19:00Knapp LeošJína MilanKolařík JiříZvěřinová Lenkatenisový turnaj
19:30Serbus TomášBažant Paveltenisový turnaj
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30Zítko Václavtenisový turnajtenisový turnaj
09:00Klozová TerezaPovolný Františektenisový turnajtenisový turnaj
09:30Kováč LudvíkVedral Ladislavtenisový turnajtenisový turnaj
10:00tenisový turnajtenisový turnaj
10:30tenisový turnajtenisový turnaj
11:00tenisový turnajtenisový turnaj
11:30tenisový turnajtenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnajtenisový turnaj
13:00tenisový turnaj
13:30tenisový turnaj
14:00tenisový turnaj
14:30tenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30tenisový turnaj
16:00Tomek Zdeněktenisový turnaj
16:30Vaněk Jiřítenisový turnaj
17:00Tomek ZdeněkKloubec Romantenisový turnaj
17:30Hanilec TomášLTC HOSTtenisový turnaj
18:00LTC čekatel 10-18Jeřábek Tš. T.Kalužíktenisový turnaj
18:30LTC HOSTJeřábek Tš. T.Kalužíktenisový turnaj
19:00Tomáš MichalTš. T.Kalužíktenisový turnaj
19:30Tomáš FilipTš. T.Kalužíktenisový turnaj
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00tenisový turnaj
08:30tenisový turnaj
09:00Doležal JanPodušková Vlastatenisový turnaj
09:30Karbulka ZdeněkHollan Jiřítenisový turnaj
10:00Doležal JanJiroušek VladimírJiroušek Vladimírtenisový turnajPapoušková Eva
10:30Langrová MonikaKováč LudvíkKováč Ludvíktenisový turnajPapoušková Eva
11:00Jiroušek VladimírJiroušek Vladimírtenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00tenisový turnaj
13:30tenisový turnaj
14:00tenisový turnaj
14:30tenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30Tš. S.HláskováTš. M.Herdatenisový turnaj
16:00Tš. S.HláskováTš. M.Herdatenisový turnaj
16:30Tš. M.Herdatenisový turnaj
17:00LTC HOSTtenisový turnaj
17:30LTC HOSTtenisový turnaj
18:00Pravcová Martinatenisový turnaj
18:30Fliedrová IlonaVrchota Metoděj tenisový turnaj
19:00Benda Tomáštenisový turnaj
19:30tenisový turnaj

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.Herdatenisový turnaj
08:30Tš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnaj
09:00Tš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnaj
09:30Tš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnaj
10:00Tš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajZvěřina Jaroslav
10:30Tš. T.KalužíkTš. M.Herdatenisový turnajŠebek Miloslav
11:00Tš. M.Herdatenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenytenisový turnaj
13:00tenisový turnaj
13:30tenisový turnaj
14:00tenisový turnaj
14:30tenisový turnaj
15:00tenisový turnaj
15:30tenisový turnaj
16:00Tš. J.Kolaříktenisový turnaj
16:30Tš. J.Kolaříktenisový turnaj
17:00tenisový turnaj
17:30tenisový turnaj
18:00Pravcová Martinatenisový turnajLTC čekatel do 9let
18:30Škaloud MiroslavBednář JanLTC sparingtenisový turnajLTC HOST
19:00Bednář JanDoležal JanLTC sparingtenisový turnaj
19:30Škaloud MiroslavDoležal JanLTC sparingtenisový turnaj

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady