Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<srpen 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
3112
323456789
3310111213141516
3417181920212223
3524252627282930
3631
 

Přehled rezervací: týden 33 (10. srpen 2020 – 16. srpen 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Kalužík TomášNeckář Lubomír
08:30LTC HOSTNeckář Michael
09:00Remeňová OlgaDoušová Ilona
09:30Doušová Ilona
10:00LTC čekatel 10-18Hájek JaromírTš. T.Kalužík
10:30LTC čekatel 10-18Tš. T.Kalužík
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00Tš. T.Kalužík
15:30Tš. T.Kalužík
16:00Tš. T.Kalužík
16:30Tš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkLTC HOSTTš. M.Herda
17:30Tš. T.KalužíkLTC HOSTTš. M.Herda
18:00Pravcová MartinaTrajhanová Lída
18:30Votíková MartinaJedlička JaroslavVotíková MartinaPokorný František
19:00Pokorný FrantišekKrejčík Jaroslav
19:30Krejčík JaroslavMaršon Václav

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00LTC sparingLTC sparingLTC sparing
08:30LTC sparingLTC sparingLTC sparing
09:00LTC sparingLTC sparing
09:30Prokop Jiří
10:00Karbulka ZdeněkZvěřina JaroslavRůžička JiříHůla Jiří
10:30Karbulka ZdeněkHůla Jiří
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30Knapp Leoš
17:00Knapp Leoš
17:30Knapp LeošKnapp Leoš
18:00Sochor LadislavSochor LadislavKnapp Leoš
18:30Kavka IvanKnapp LeošKavka IvanPokorný František
19:00Duben LukášBaumrt Ladislav
19:30Duben LukášPokorný František

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Sochor Ladislav
09:30Sochor Radim
10:00Klozová TerezaLTC sparing
10:30Zvěřinová LenkaLTC sparing
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Vaněk Jiří
16:30Sekereš KarelTomek Zdeněk
17:00Votík ZbyněkVaněk JiříVotík Zbyněk
17:30Tomek ZdeněkSekereš Karel
18:00Novotná IlonaMolič PetrMolič Petr
18:30Fliedrová IlonaRož PetrPokorný FrantišekRož PetrKrejčík Jaroslav
19:00Baumrt LadislavKec Pavel
19:30Pokorný FrantišekKrejčík Jaroslav

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurty uzavřeny
08:30kurty uzavřeny
09:00kurty uzavřeny
09:30kurty uzavřeny
10:00kurty uzavřeny
10:30kurty uzavřeny
11:00kurty uzavřeny
11:30kurty uzavřeny
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00kurty uzavřeny
14:30kurty uzavřeny
15:00kurty uzavřeny
15:30kurty uzavřeny
16:00kurty uzavřeny
16:30kurty uzavřeny
17:00
17:30
18:00Trajhanová LídaDuben Robert
18:30Zvěřinová LenkaBažant PavelKec Pavel
19:00Herda MilanKrejčík Jaroslav
19:30Bednář JanKec Pavel

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00kurt uzavřenkurty uzavřeny
08:30kurt uzavřenkurty uzavřeny
09:00kurt uzavřenkurty uzavřeny
09:30kurt uzavřenkurty uzavřeny
10:00kurt uzavřenkurty uzavřeny
10:30kurt uzavřenkurty uzavřeny
11:00kurt uzavřenkurty uzavřeny
11:30kurt uzavřenkurty uzavřeny
12:00kurt uzavřenkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurt uzavřenkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurt uzavřenkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurt uzavřenkurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00kurt uzavřenkurty uzavřeny
14:30kurt uzavřenkurty uzavřeny
15:00kurt uzavřenkurty uzavřeny
15:30kurt uzavřenkurty uzavřeny
16:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
16:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
17:00kurty uzavřeny
17:30kurty uzavřeny
18:00LTC sparing
18:30LTC sparing
19:00LTC HOSTLTC HOST
19:30LTC HOSTLTC HOST

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Doležal JanDoležal JanŠebová JiřinaPodušková Vlasta
09:30Langrová MonikaKarbulka ZdeněkRožová Markéta
10:00Procházková Květoslava
10:30Rožová Markéta
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00Tš. T.KalužíkSchuster Pavel
18:30Tš. T.KalužíkLTC HOSTBednář Jan
19:00Kalužík TomášLTC HOSTSchuster Pavel
19:30LTC HOSTLTC HOST

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. T.Kalužík
08:30Tš. T.KalužíkZítko VáclavZítko Václav
09:00Tš. T.KalužíkHollan JiříPovolný František
09:30LTC HOSTPovolný František
10:00Kalužík TomášLTC sparing
10:30LTC sparingLTC sparing
11:00LTC sparing
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Tš. J.KolaříkTš. T.Kalužík
16:30Tš. J.KolaříkTš. T.Kalužík
17:00Tš. M.HerdaTš. T.Kalužík
17:30Tš. M.HerdaTš. T.Kalužík
18:00Tš. M.HerdaKalužík Tomᚊebová Jiřina
18:30Škaloud MiroslavLTC HOST
19:00Bednář JanLTC HOSTKalužík Tomáš
19:30Škaloud MiroslavLTC HOSTDoležal Jan

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady