Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 37 (07. září 2020 – 13. září 2020)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Hampl ml. Josef | Papoušková Eva | |||||
09:30 | Benda Tomáš | Papoušková Eva | |||||
10:00 | Šebek Miloslav | LTC čekatel 10-18 | |||||
10:30 | Zvěřina Jaroslav | Chára František | LTC HOST | ||||
11:00 | Chárová Linda | Nováková Jana | |||||
11:30 | Zvěřinová Lenka | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
13:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | ||||
13:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | LTC čekatel 10-18 | ||||
14:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
14:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. T.Kalužík | |||||
15:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |
15:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |
16:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. T.Kalužík | LTC HOST | |
16:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. T.Kalužík | ||
17:00 | Tš. T.Kalužík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. T.Kalužík | ||
17:30 | Tš. T.Kalužík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. T.Kalužík | ||
18:00 | Pravcová Martina | Pravcová Martina | Jína Milan | Klíma Aleš | |||
18:30 | Votíková Martina | Šebová Jiřina | placeno | Klíma Aleš | |||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | Bažant Pavel | ||||||
10:00 | Karbulka Zdeněk | Frič Anton | Frič Peter | Prchal Jaroslav | LTC HOST | ||
10:30 | Karbulka Zdeněk | Prokop Jiří | Růžička Jiří | Prchal Jaroslav | Bažant Pavel | ||
11:00 | Novotná Nikola | ||||||
11:30 | Vrbenská Anna | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
13:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | LTC HOST | LTC čekatel 10-18 | LTC HOST | ||||
16:30 | LTC HOST | Soukup Jan | LTC HOST | Schuster Pavel | |||
17:00 | Ruml Jiří | Serbus Tomáš | Tomáš Michal | Škaloud Miroslav | Doležal Jan | Doležal Jan | |
17:30 | Ruml Jiří | Vilímek Miroslav | Škaloud Miroslav | Sochor Ladislav | Schuster Pavel | LTC HOST | |
18:00 | Podkonický Petr | Sochor Ladislav | Duben Robert | Sochor Ladislav | Pokorný František | ||
18:30 | Fliedr Pavel | Kavka Ivan | Kavka Ivan | Kavka Ivan | Baumrt Ladislav | ||
19:00 | Pokorný František | ||||||
19:30 |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Kočí Tomáš | ||||||
08:30 | Kočí Tomáš | ||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Doušová Ilona | Doušová Ilona | |||||
10:30 | Remeňová Olga | Králíková Milena | |||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
13:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | LTC HOST | LTC sparing | |||||
15:30 | LTC HOST | LTC sparing | |||||
16:00 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
16:30 | Sekereš Karel | LTC sparing | LTC sparing | Vrbenský ml. Michael | |||
17:00 | Votík Zbyněk | LTC HOST | LTC sparing | LTC HOST | LTC sparing | Vrbenský ml. Michael | |
17:30 | LTC HOST | LTC sparing | LTC HOST | LTC sparing | Vrbenský ml. Michael | ||
18:00 | Chára František | Molič Petr | Pokorný František | Molič Petr | Kec Pavel | ||
18:30 | Chárová Linda | Sochor Radim | Baumrt Ladislav | Sochor Radim | Jína Milan | ||
19:00 | Pokorný František | Kec Pavel | |||||
19:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Procházková Květoslava | Hollanová Sylva | Kříž Jaroslav | ||||
10:30 | Podušková Vlasta | Rožová Markéta | LTC čekatel 10-18 | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
13:00 | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel 10-18 | |||||
13:30 | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel 10-18 | |||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Vrchota Vladimír | Tš. J.Kolařík | ||||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Vrchotová Radka | Tš. J.Kolařík | ||||
17:00 | Šebová Jiřina | Vrchotová Radka | Bednář Jan | LTC sparing | Novotná Ilona | ||
17:30 | Máčalíková Sabina | Vrchota Vladimír | Munk Petr | LTC sparing | Šebová Jiřina | ||
18:00 | Bednář Jan | Duben Robert | Krejčík Jaroslav | Šebová Jiřina | |||
18:30 | Bednář Jan | Bažant Pavel | Kec Pavel | Novotná Ilona | |||
19:00 | Krejčík Jaroslav | ||||||
19:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Hollan Jiří | Povolný František | |||||
09:30 | Povolný František | Zítko Václav | |||||
10:00 | Zítko Václav | LTC čekatel 10-18 | |||||
10:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
13:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
13:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
14:00 | LTC HOST | ||||||
14:30 | LTC čekatel do 9let | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | ||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | ||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Hanilec Tomáš | Chárová Linda | Tš. K.Vrbenský | |||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Tomek Zdeněk | Chára František | Tš. K.Vrbenský | |||
17:00 | Vrchotová Radka | Kloubec Roman | Vrchotová Radka | Vrchotová Radka | Zvěřinová Lenka | ||
17:30 | Němcová Libuše | LTC HOST | Pravcová Martina | Kováč Ludvík | Němcová Libuše | ||
18:00 | Herda Milan | Tš. S.Hlásková | Trajhanová Lída | Jiroušek Vladimír | Bažant Pavel | ||
18:30 | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Votíková Martina | Kolařík Jiří | |||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Kříž Jaroslav | ||||||
10:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC čekatel 10-18 | ||||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | LTC čekatel 10-18 | ||||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
18:00 | Hlásková Soňa | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Hlásková Soňa | Tš. S.Hlásková | ||
18:30 | LTC HOST | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | ||
19:00 | LTC HOST | ||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | ||||||
08:30 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
09:00 | Herda Milan | Herda Milan | Herda Milan | Herda Milan | |||
09:30 | LTC HOST | LTC HOST | Šimral Jan | ||||
10:00 | Doležal Jan | ||||||
10:30 | Herda Milan | ||||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | LTC čekatel 10-18 | |
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC čekatel 10-18 | ||||
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC čekatel 10-18 | |||
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | |||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. J.Kolařík | ||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
18:00 | Molič Petr | LTC HOST | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Franc Pavel | ||
18:30 | Soukup Jan | LTC HOST | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | LTC HOST | ||
19:00 | LTC HOST | ||||||
19:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |