Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 38 (14. září 2020 – 20. září 2020)
Center
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Veselý Vratislav | ||||||
09:30 | Veselý Vratislav | ||||||
10:00 | Povolný František | Karbulka Zdeněk | Povolný František | Jína Milan | Janda Tomáš | ||
10:30 | Zítko Václav | Karbulka Jakub | Hollan Jiří | LTC čekatel 10-18 | |||
11:00 | Janda Tomáš | ||||||
11:30 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | Tš. J.Kolařík | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | Tš. J.Kolařík | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |
13:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Janda Tomáš | Janda Tomáš |
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 |
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Janda Tomáš | Janda Tomáš |
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | LTC čekatel 10-18 | LTC čekatel 10-18 |
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
17:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
17:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
18:00 | Tš. M.Herda | LTC HOST | Klíma Aleš | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Papoušková Eva | |
18:30 | Tš. M.Herda | LTC HOST | Klíma Aleš | Tš. J.Kolařík | Papoušková Eva | ||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 1
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | Novotná Nikola | |||||
09:30 | tenisový turnaj | LTC HOST | Bažant Pavel | ||||
10:00 | tenisový turnaj | Zvěřina Jaroslav | Frič Peter | Třešňák Karel | Knapp Leoš | Kolařík Jiří | |
10:30 | tenisový turnaj | Prokop Jiří | Růžička Jiří | Třešňák Karel | Kavka Ivan | Bažant Pavel | |
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | LTC sparing | ||||||
16:00 | LTC sparing | LTC sparing | |||||
16:30 | Knapp Leoš | LTC sparing | LTC sparing | ||||
17:00 | Molič Petr | Soukup Jan | Jína Milan | LTC sparing | |||
17:30 | Škaloud Miroslav | Knapp Leoš | Kec Pavel | Knapp Leoš | Pokorný František | ||
18:00 | Podkonický Petr | Sochor Ladislav | Baumrt Ladislav | Sochor Ladislav | Krejčík Jaroslav | ||
18:30 | Fliedr Pavel | Kavka Ivan | Kec Pavel | Kavka Ivan | Pokorný František | ||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | tenisový turnaj | Doušová Ilona | Doušová Ilona | LTC HOST | |||
10:30 | tenisový turnaj | Nováková Jana | Zvěřinová Lenka | LTC HOST | |||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | |||||||
15:30 | |||||||
16:00 | Votík Zbyněk | Sekereš Karel | |||||
16:30 | Votík Zbyněk | Votík Zbyněk | |||||
17:00 | Novotná Ilona | ||||||
17:30 | Fliedrová Ilona | Pokorný František | Šebová Jiřina | Kec Pavel | |||
18:00 | Novotná Ilona | Molič Petr | Krejčík Jaroslav | Molič Petr | Baumrt Ladislav | ||
18:30 | Sochor Radim | Pokorný František | Sochor Radim | Kec Pavel | |||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | tenisový turnaj | Procházková Květoslava | Podušková Vlasta | ||||
10:30 | tenisový turnaj | Hollanová Sylva | Rožová Markéta | Vrchota Vladimír | |||
11:00 | tenisový turnaj | Schuster Pavel | |||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | LTC sparing | Procházková Květoslava | |||||
14:30 | LTC sparing | Zvěřinová Lenka | |||||
15:00 | LTC HOST | ||||||
15:30 | Soukup Jan | LTC čekatel do 9let | |||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel 10-18 | |||||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Soukup Jan | |||||
17:00 | Šebová Jiřina | Kloubec Roman | Bednář Jan | ||||
17:30 | Máčalíková Sabina | LTC HOST | Munk Petr | Soukup Jan | Knapp Leoš | ||
18:00 | Pravcová Martina | Duben Robert | Tš. J.Kolařík | Škaloud Miroslav | Bažant Pavel | ||
18:30 | Votíková Martina | Bažant Pavel | Tš. J.Kolařík | Bažant Pavel | |||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | tenisový turnaj | ||||||
09:00 | tenisový turnaj | ||||||
09:30 | tenisový turnaj | ||||||
10:00 | tenisový turnaj | Kostinková Ivona | |||||
10:30 | tenisový turnaj | ||||||
11:00 | tenisový turnaj | ||||||
11:30 | tenisový turnaj | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | |||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | ||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC čekatel do 9let | ||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Tomek Zdeněk | LTC HOST | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | ||
16:30 | Tš. K.Vrbenský | Šebesta Vladimír | LTC HOST | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | ||
17:00 | Vrchotová Radka | Jiroušek Vladimír | Škaloud Miroslav | Vrchotová Radka | Lišková Karolína | ||
17:30 | Zvěřinová Lenka | Kováč Ludvík | Škaloud Miroslav | Vrchota Vladimír | |||
18:00 | Tš. J.Kolařík | Šebová Jiřina | Doležal Jan | Vrchotová Radka | LTC HOST | ||
18:30 | Tš. J.Kolařík | Pravcová Martina | LTC HOST | Jiroušek Vladimír | LTC HOST | ||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 5
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Hůla Jiří | Kříž Josef | |||||
10:30 | Hůla Jiří | Kříž Filip | |||||
11:00 | LTC HOST | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||
13:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||
14:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
14:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
15:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
16:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:00 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
17:30 | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
18:00 | LTC HOST | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
18:30 | Hlásková Soňa | LTC HOST | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | Tš. S.Hlásková | ||
19:00 | |||||||
19:30 |
Dvorec 6
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | Herda Milan | ||||||
08:30 | LTC HOST | ||||||
09:00 | Herda Milan | Herda Milan | Herda Milan | Herda Milan | |||
09:30 | Bílek Jan | LTC HOST | LTC HOST | Šimral Jan | |||
10:00 | Herda Milan | Doležal Jan | Herda Milan | Kalužík Tomáš | Zvěřina Jaroslav | ||
10:30 | Franc Pavel | Karbulka Zdeněk | LTC HOST | LTC HOST | Šebek Miloslav | ||
11:00 | Herda Milan | Kalužík Tomáš | |||||
11:30 | LTC HOST | LTC HOST | |||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |
13:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |
14:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
14:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
15:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
15:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
16:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
16:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:00 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
17:30 | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
18:00 | Bednář Jan | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | ||
18:30 | Bednář Jan | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | Tš. M.Herda | |||
19:00 | |||||||
19:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |