Rezervace dvorců |
|
|
návod
|
Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817 nebo u sekretářky Jany Hruškové na čísle telefonu 732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz.
________________________________________________________________________________________________________
Přehled rezervací: týden 36 (31. srpen 2020 – 06. září 2020)
Dvorec 2
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | |||||||
09:30 | |||||||
10:00 | Doušová Ilona | Doušová Ilona | Knapp Leoš | ||||
10:30 | Zvěřinová Lenka | Nováková Jana | Kavka Ivan | ||||
11:00 | |||||||
11:30 | |||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | |||||||
14:30 | LTC sparing | ||||||
15:00 | LTC sparing | ||||||
15:30 | LTC sparing | ||||||
16:00 | Tš. K.Vrbenský | Doležal Jan | |||||
16:30 | Sekereš Karel | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | ||||
17:00 | Votík Zbyněk | Tš. J.Kolařík | Tomáš Michal | LTC sparing | |||
17:30 | Tš. J.Kolařík | LTC sparing | |||||
18:00 | Molič Petr | Molič Petr | Kec Pavel | Molič Petr | Pokorný František | ||
18:30 | Duben Robert | Rož Petr | Baumrt Ladislav | Sochor Radim | Kosinka Petr | ||
19:00 | Kec Pavel | Pokorný František | |||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 3
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Jiroušek Vladimír | ||||||
09:30 | Jiroušek Vladimír | ||||||
10:00 | Rožová Markéta | Rožová Markéta | |||||
10:30 | Hollanová Sylva | Procházková Květoslava | |||||
11:00 | LTC čekatel 10-18 | ||||||
11:30 | LTC HOST | ||||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
14:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
15:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
15:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | ||
16:00 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
16:30 | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | Tš. J.Kolařík | |||
17:00 | LTC čekatel do 9let | Tš. S.Hlásková | Kloubec Roman | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | ||
17:30 | LTC čekatel 10-18 | Tš. S.Hlásková | LTC HOST | LTC sparing | Tš. J.Kolařík | ||
18:00 | Chárová Linda | Duben Robert | Bodanský David | LTC sparing | Chárová Linda | ||
18:30 | Chára František | Bažant Pavel | Jedlička Jaroslav | LTC sparing | Chára František | ||
19:00 | Baumrt Ladislav | ||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
Dvorec 4
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | sobota | neděle | |
08:00 | |||||||
08:30 | |||||||
09:00 | Povolný František | Povolný František | |||||
09:30 | Kováč Ludvík | Bílek Jan | |||||
10:00 | Zítko Václav | Jína Milan | |||||
10:30 | LTC HOST | ||||||
11:00 | LTC HOST | LTC HOST | LTC HOST | ||||
11:30 | LTC HOST | LTC HOST | LTC HOST | ||||
12:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
12:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny |
13:00 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
13:30 | kurty uzavřeny | kurty uzavřeny | |||||
14:00 | Karbulka Zdeněk | ||||||
14:30 | Karbulka Zdeněk | ||||||
15:00 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | ||||
15:30 | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | ||||
16:00 | Hanilec Tomáš | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||
16:30 | Tomek Zdeněk | Tš. K.Vrbenský | Tš. K.Vrbenský | LTC HOST | |||
17:00 | Němcová Libuše | Vrchotová Radka | |||||
17:30 | Vrchotová Radka | Votíková Martina | |||||
18:00 | LTC HOST | LTC sparing | LTC sparing | Sochor Ladislav | |||
18:30 | Hlásková Soňa | LTC sparing | LTC sparing | Bažant Pavel | |||
19:00 | |||||||
19:30 | |||||||
20:00 | |||||||
20:30 | |||||||
21:00 | |||||||
21:30 |
ČEKATEL 10-18 | |
ČEKATEL DO 9 | |
ČEKATEL po 17 | |
ČLEN | |
ČLEN SENIOR | |
ČLEN STUDENT 19-26 | |
HOST | |
HOST - MLÁDEŽ DO 18 let | |
MISTROVSKÁ UTKÁNÍ | |
RANNÍ KREDIT | |
SPARING | |
TENISOVÁ ŠKOLA | |
ÚDRŽBA KURTŮ |