Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<září 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
 

Přehled rezervací: týden 37 (07. září 2020 – 13. září 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Hampl ml. JosefPapoušková Eva
09:30Benda TomášPapoušková Eva
10:00Šebek MiloslavLTC čekatel 10-18
10:30Zvěřina JaroslavChára FrantišekLTC HOST
11:00Chárová LindaNováková Jana
11:30Zvěřinová Lenka
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
13:00Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC čekatel 10-18
13:30Tš. T.KalužíkTš. T.KalužíkLTC čekatel 10-18
14:00Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
14:30Tš. T.KalužíkTš. T.Kalužík
15:00Tš. T.KalužíkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. T.KalužíkLTC HOST
15:30Tš. T.KalužíkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. T.KalužíkLTC HOST
16:00Tš. T.KalužíkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. T.KalužíkLTC HOST
16:30Tš. T.KalužíkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. T.Kalužík
17:00Tš. T.KalužíkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. T.Kalužík
17:30Tš. T.KalužíkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. T.Kalužík
18:00Pravcová MartinaPravcová MartinaJína MilanKlíma Aleš
18:30Votíková MartinaŠebová JiřinaplacenoKlíma Aleš
19:00
19:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30Bažant Pavel
10:00Karbulka ZdeněkFrič AntonFrič PeterPrchal JaroslavLTC HOST
10:30Karbulka ZdeněkProkop JiříRůžička JiříPrchal JaroslavBažant Pavel
11:00Novotná Nikola
11:30Vrbenská Anna
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
13:00LTC čekatel 10-18
13:30LTC čekatel 10-18
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00LTC HOSTLTC čekatel 10-18LTC HOST
16:30LTC HOSTSoukup JanLTC HOSTSchuster Pavel
17:00Ruml JiříSerbus TomášTomáš MichalŠkaloud MiroslavDoležal JanDoležal Jan
17:30Ruml JiříVilímek MiroslavŠkaloud MiroslavSochor LadislavSchuster PavelLTC HOST
18:00Podkonický PetrSochor LadislavDuben RobertSochor LadislavPokorný František
18:30Fliedr PavelKavka IvanKavka IvanKavka IvanBaumrt Ladislav
19:00Pokorný František
19:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Kočí Tomáš
08:30Kočí Tomáš
09:00
09:30
10:00Doušová IlonaDoušová Ilona
10:30Remeňová OlgaKrálíková Milena
11:00LTC HOST
11:30LTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
13:00LTC čekatel 10-18
13:30LTC čekatel 10-18
14:00
14:30
15:00LTC HOSTLTC sparing
15:30LTC HOSTLTC sparing
16:00LTC sparingLTC sparing
16:30Sekereš KarelLTC sparingLTC sparingVrbenský ml. Michael
17:00Votík ZbyněkLTC HOSTLTC sparingLTC HOSTLTC sparingVrbenský ml. Michael
17:30LTC HOSTLTC sparingLTC HOSTLTC sparingVrbenský ml. Michael
18:00Chára FrantišekMolič PetrPokorný FrantišekMolič PetrKec Pavel
18:30Chárová LindaSochor RadimBaumrt LadislavSochor RadimJína Milan
19:00Pokorný FrantišekKec Pavel
19:30
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Procházková KvětoslavaHollanová SylvaKříž Jaroslav
10:30Podušková VlastaRožová MarkétaLTC čekatel 10-18
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
13:00Tš. J.KolaříkLTC čekatel 10-18
13:30Tš. J.KolaříkLTC čekatel 10-18
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkVrchota VladimírTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkVrchotová RadkaTš. J.Kolařík
17:00Šebová JiřinaVrchotová RadkaBednář JanLTC sparingNovotná Ilona
17:30Máčalíková SabinaVrchota VladimírMunk PetrLTC sparingŠebová Jiřina
18:00Bednář JanDuben RobertKrejčík JaroslavŠebová Jiřina
18:30Bednář JanBažant PavelKec PavelNovotná Ilona
19:00Krejčík Jaroslav
19:30
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Hollan JiříPovolný František
09:30Povolný FrantišekZítko Václav
10:00Zítko VáclavLTC čekatel 10-18
10:30LTC čekatel 10-18
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
13:00LTC čekatel 10-18
13:30LTC čekatel 10-18
14:00LTC HOST
14:30LTC čekatel do 9let
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC čekatel 10-18
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC HOST
16:00Tš. K.VrbenskýHanilec TomášChárová LindaTš. K.Vrbenský
16:30Tš. K.VrbenskýTomek ZdeněkChára FrantišekTš. K.Vrbenský
17:00Vrchotová RadkaKloubec RomanVrchotová RadkaVrchotová RadkaZvěřinová Lenka
17:30Němcová LibušeLTC HOSTPravcová MartinaKováč LudvíkNěmcová Libuše
18:00Herda MilanTš. S.HláskováTrajhanová LídaJiroušek VladimírBažant Pavel
18:30LTC HOSTTš. S.HláskováVotíková MartinaKolařík Jiří
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Kříž Jaroslav
10:30LTC čekatel 10-18
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
13:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC čekatel 10-18
13:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováLTC čekatel 10-18
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00Hlásková SoňaLTC HOSTTš. S.HláskováHlásková SoňaTš. S.Hlásková
18:30LTC HOSTLTC HOSTTš. S.HláskováLTC HOSTTš. S.Hlásková
19:00LTC HOST
19:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda Milan
08:30LTC HOSTLTC HOST
09:00Herda MilanHerda MilanHerda MilanHerda Milan
09:30LTC HOSTLTC HOSTŠimral Jan
10:00Doležal Jan
10:30Herda Milan
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyLTC čekatel 10-18
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaLTC čekatel 10-18
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaLTC čekatel 10-18
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. J.Kolařík
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. J.Kolařík
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Molič PetrLTC HOSTTš. M.HerdaTš. M.HerdaFranc Pavel
18:30Soukup JanLTC HOSTTš. M.HerdaTš. M.HerdaLTC HOST
19:00LTC HOST
19:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady