Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<září 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
 

Přehled rezervací: týden 39 (21. září 2020 – 27. září 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Neckář LubomírNeckář Lubomír
10:30Neckář MichaelNeckář MichaelNeckář Michael
11:00Neckář Lubomír
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTrajhanová LídaTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:00Tš. J.KolaříkŠebová JiřinaTš. J.Kolařík
18:30Tš. J.KolaříkNovotná Ilona
19:00
19:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Karbulka ZdeněkFrič AntonFrič Peter
10:30Karbulka Zdeněk
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30LTC HOSTKnapp LeošSoukup Jan
16:00LTC HOSTKnapp Leoš
16:30Molič PetrKnapp LeošSoukup Jan
17:00Molič PetrSochor LadislavSochor Ladislav
17:30Kavka IvanKrejčík JaroslavKavka IvanBaumrt Ladislav
18:00Podkonický PetrKec PavelPokorný František
18:30Fliedr PavelKrejčík JaroslavBaumrt Ladislav
19:00
19:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Kočí Tomáš
09:30Kočí Tomáš
10:00Doušová IlonaDoušová Ilona
10:30
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Vrchota Vladimír
16:30Schuster PavelVotík Zbyněk
17:00Votík ZbyněkMolič PetrMolič Petr
17:30Knapp LeošSochor RadimPokorný FrantišekSochor RadimKrejčík Jaroslav
18:00Knapp LeošBodanský DavidKec Pavel
18:30Pokorný FrantišekKrejčík Jaroslav
19:00
19:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Rožová MarkétaRožová Markéta
10:30Podušková Vlasta
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Tš. K.VrbenskýBednář Jan
16:30Tš. K.Vrbenský
17:00Šebová JiřinaDuben RobertŠebová JiřinaLTC sparingJína Milan
17:30Máčalíková SabinaBažant PavelMáčalíková SabinaLTC sparingKnapp Leoš
18:00LTC HOST
18:30Doležal JanLTC HOST
19:00
19:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.VrbenskýŠebesta VladimírTš. K.Vrbenský
16:30Tš. K.VrbenskýTomek ZdeněkTš. K.Vrbenský
17:00Pravcová MartinaTomek ZdeněkTš. J.KolaříkŠebová Jiřina
17:30Němcová LibušeŠebesta VladimírTš. J.KolaříkDoležal Jan
18:00Tš. M.HerdaLTC HOSTTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:30Tš. M.HerdaLTC HOSTTš. J.KolaříkDoležal Jan
19:00
19:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovákurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovákurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00LTC HOSTLTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:30Hlásková SoňaHlásková SoňaTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
19:00
19:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Herda MilanHerda MilanHerda Milan
09:30
10:00Herda MilanHerda MilanDoležal Jan
10:30Herda Milan
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Škaloud MiroslavTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Škaloud MiroslavTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00
19:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady