Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<září 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
 

Přehled rezervací: týden 38 (14. září 2020 – 20. září 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Veselý Vratislav
09:30Veselý VratislavLTC HOST
10:00Povolný FrantišekKarbulka ZdeněkPovolný FrantišekJína MilanJanda Tomáš
10:30Zítko VáclavKarbulka JakubHollan JiříLTC čekatel 10-18
11:00Janda Tomáš
11:30LTC čekatel 10-18
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenyTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. tenisová školaTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. tenisová školaTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkJanda Tomáš Janda Tomáš
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkJanda Tomáš Janda Tomáš
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkLTC čekatel 10-18LTC čekatel 10-18
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:00Tš. M.HerdaLTC HOSTKlíma AlešTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkPapoušková Eva
18:30Tš. M.HerdaLTC HOSTKlíma AlešTš. J.KolaříkPapoušková Eva
19:00
19:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnajLTC člen-student
09:30tenisový turnajLTC HOSTBažant Pavel
10:00tenisový turnajZvěřina JaroslavFrič PeterTřešňák KarelKnapp LeošKolařík Jiří
10:30tenisový turnajProkop JiříRůžička JiříTřešňák KarelKavka IvanBažant Pavel
11:00tenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30LTC sparing
16:00LTC sparingLTC sparing
16:30Knapp LeošLTC sparingLTC sparing
17:00Molič PetrSoukup JanJína MilanLTC sparing
17:30Škaloud MiroslavKnapp LeošKec PavelKnapp LeošPokorný František
18:00Podkonický PetrSochor LadislavBaumrt LadislavSochor LadislavKrejčík Jaroslav
18:30Fliedr PavelKavka IvanKec PavelKavka IvanPokorný František
19:00
19:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00tenisový turnajDoušová IlonaDoušová IlonaLTC HOST
10:30tenisový turnajNováková JanaZvěřinová LenkaLTC HOST
11:00tenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00Votík ZbyněkSekereš Karel
16:30Votík ZbyněkVotík Zbyněk
17:00Novotná Ilona
17:30Fliedrová IlonaPokorný FrantišekŠebová JiřinaKec Pavel
18:00Novotná IlonaMolič PetrKrejčík JaroslavMolič PetrBaumrt Ladislav
18:30Sochor RadimPokorný FrantišekSochor RadimKec Pavel
19:00
19:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00tenisový turnajProcházková KvětoslavaPodušková Vlasta
10:30tenisový turnajHollanová SylvaRožová MarkétaVrchota Vladimír
11:00tenisový turnajSchuster Pavel
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00LTC sparingProcházková Květoslava
14:30LTC sparingZvěřinová Lenka
15:00LTC HOST
15:30Soukup JanLTC čekatel do 9let
16:00Tš. K.VrbenskýLTC čekatel 10-18
16:30Tš. K.VrbenskýSoukup Jan
17:00Šebová JiřinaKloubec RomanBednář Jan
17:30Máčalíková SabinaLTC HOSTMunk PetrSoukup JanKnapp Leoš
18:00Pravcová MartinaDuben RobertTš. J.KolaříkŠkaloud MiroslavBažant Pavel
18:30Votíková MartinaBažant PavelTš. J.KolaříkBažant Pavel
19:00
19:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30tenisový turnaj
09:00tenisový turnaj
09:30tenisový turnaj
10:00tenisový turnajKostinková Ivona
10:30tenisový turnaj
11:00tenisový turnaj
11:30tenisový turnaj
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC HOST
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýLTC čekatel do 9let
16:00Tš. K.VrbenskýTomek ZdeněkLTC HOSTTš. K.VrbenskýLTC HOST
16:30Tš. K.VrbenskýŠebesta VladimírLTC HOSTTš. K.VrbenskýLTC HOST
17:00Vrchotová RadkaJiroušek VladimírŠkaloud MiroslavVrchotová RadkaLišková Karolína
17:30Zvěřinová LenkaKováč LudvíkŠkaloud MiroslavVrchota Vladimír
18:00Tš. J.KolaříkŠebová JiřinaDoležal JanVrchotová RadkaLTC HOST
18:30Tš. J.KolaříkPravcová MartinaLTC HOSTJiroušek VladimírLTC HOST
19:00
19:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Hůla JiříKříž Josef
10:30Hůla JiříKříž Filip
11:00LTC HOST
11:30LTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovákurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. S.HláskováTš. S.Hláskovákurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00LTC HOSTLTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:30Hlásková SoňaLTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
19:00
19:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Herda Milan
08:30LTC HOST
09:00Herda MilanHerda MilanHerda MilanHerda Milan
09:30Bílek JanLTC HOSTLTC HOSTŠimral Jan
10:00Herda MilanDoležal JanHerda MilanKalužík TomášZvěřina Jaroslav
10:30Franc PavelKarbulka ZdeněkLTC HOSTLTC HOSTŠebek Miloslav
11:00Herda MilanKalužík Tomáš
11:30LTC HOSTLTC HOST
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Bednář JanTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Bednář JanTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00
19:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady