Rezervace dvorců

návod

 

návod
objednání
ČLEN LTC

 

Hosté si rezervují dvorec telefonicky u správce 604 919 817  nebo u  sekretářky Mgr.Jiřiny Pohořálkové na čísle telefonu    732 341 801 popř. e-mailem: ltcsekretariat@seznam.cz nebo osobně v době úředních hodin sekretariátu v úterý 15:00 - 17:00 hod. a ve čtvrtek od 15:00-19:00 hod.

 


<<září 2020>>
TPoÚtStČtSoNe
36123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930
 

Přehled rezervací: týden 39 (21. září 2020 – 27. září 2020)

Center

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Duben Robert
08:30Duben Robert
09:00Neckář Lubomír
09:30Neckář Michael
10:00Neckář LubomírVrchota Metoděj
10:30Neckář MichaelNeckář MichaelHampl ml. Josef
11:00Neckář Lubomír
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. J.KolaříkTš. J.Kolaříkkurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
14:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
15:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
16:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
17:00Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkTrajhanová LídaTš. J.Kolařík
17:30Tš. J.KolaříkTš. J.KolaříkZvěřinová LenkaTš. J.KolaříkKalužík Tomáš
18:00Tš. J.KolaříkLTC čekatel 10-18
18:30Tš. J.Kolařík
19:00
19:30

Dvorec 1

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30Bažant Pavel
10:00Karbulka ZdeněkFrič AntonFrič PeterLTC HOST
10:30Karbulka ZdeněkZvěřina JaroslavRůžička JiříBažant Pavel
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00LTC HOST
15:30LTC HOSTSoukup Jan
16:00LTC HOSTKnapp Leoš
16:30Molič PetrLTC HOSTBednář JanSoukup JanDoležal Jan
17:00Molič PetrSochor LadislavMunk PetrSochor Ladislav
17:30Soukup JanKavka IvanKrejčík JaroslavKnapp Leoš
18:00Podkonický PetrLTC sparingKec Pavel
18:30Fliedr PavelLTC sparingKrejčík Jaroslav
19:00
19:30

Dvorec 2

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00Kočí Tomáš
09:30Kočí Tomáš
10:00Doušová Ilona
10:30Remeňová OlgaKrálíková Milena
11:00Doušová Ilona
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00Vrchota Vladimír
15:30Schuster Pavel
16:00
16:30Sekereš KarelVotík Zbyněk
17:00Votík ZbyněkMolič PetrSekereš KarelMolič Petr
17:30Knapp LeošSochor RadimPokorný FrantišekSochor Radim
18:00Knapp LeošBodanský David
18:30Pokorný František
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 3

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Rožová MarkétaRožová Markéta
10:30Podušková VlastaHollanová Sylva
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Karbulka David
14:30Tomáš Filip
15:00Zvěřinová Lenka
15:30Procházková Květoslava
16:00Tš. K.Vrbenský
16:30Tš. K.Vrbenský
17:00Šebová JiřinaDuben RobertLTC HOST
17:30Máčalíková SabinaBažant PavelLTC HOST
18:00LTC čekatel 10-18LTC HOSTVrchota Vladimír
18:30Doležal JanLTC HOSTVrchotová Radka
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 4

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00Hollan Jiří
10:30Kováč Ludvík
11:00Jiroušek Vladimír
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00kurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30kurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00
14:30
15:00Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
15:30Tš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.VrbenskýTš. K.Vrbenský
16:00Tš. K.VrbenskýŠebesta VladimírDoležal JanTš. K.Vrbenský
16:30Tš. K.VrbenskýTomek ZdeněkVrchota VladimírTš. K.Vrbenský
17:00Pravcová MartinaŠebová JiřinaTš. J.KolaříkŠebová Jiřina
17:30Votíková MartinaPravcová MartinaTš. J.KolaříkNovotná Ilona
18:00Tš. M.HerdaTš. J.KolaříkTš. J.Kolařík
18:30Tš. M.HerdaTš. J.Kolařík
19:00
19:30
20:00
20:30

Dvorec 5

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. S.Hláskovákurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. S.Hláskovákurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
14:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
15:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
16:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:00Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
17:30Tš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:00LTC HOSTTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
18:30Hlásková SoňaTš. S.HláskováTš. S.Hlásková
19:00
19:30

Dvorec 6

 pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle
08:00Tš. M.Herda
08:30Tš. M.Herda
09:00Herda MilanHerda MilanHerda MilanHerda Milan
09:30Bílek JanLTC HOSTLTC HOSTLTC HOST
10:00Herda MilanHerda MilanDoležal JanTš. M.Herda
10:30LTC HOSTFranc PavelHerda MilanTš. M.Herda
11:00
11:30
12:00kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
12:30kurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřenykurty uzavřeny
13:00Tš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
13:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herdakurty uzavřenykurty uzavřeny
14:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
14:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
15:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
16:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:00Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
17:30Tš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:00Škaloud MiroslavTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
18:30Škaloud MiroslavTš. M.HerdaTš. M.HerdaTš. M.Herda
19:00
19:30

 ČEKATEL 10-18
 ČEKATEL DO 9
 ČEKATEL po 17
 ČLEN
 ČLEN SENIOR
 ČLEN STUDENT 19-26
 HOST
 HOST - MLÁDEŽ DO 18 let
 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
 SPARING
 TENISOVÁ ŠKOLA
 TURNAJ
 ÚDRŽBA KURTŮ

 

© LTC Poděbrady